Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria od laptopa nie działa po naładowaniu ogniw

16 Mar 2019 21:57 159 2
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem ponieważ zostawiłem laptopa na dość długo z rozładowaną baterią która po czasie się głęboko rozładowała rozebrałem ja i naładowałem każda cele po kolei do napięcia 3.42v wszystkie równiutko po złożeniu podłączeniu bms i wsadzeniu jest do laptopa nadal pokazuje 0% podłączony ładuje to samo co przedtem a bateria wcześniej zanim zostawiłem ja działała elegancko i dobrze trzymała. Czy to może być problem z bms i jak to naprawić. Pozdrawiam.
  • Poziom 37  
    Witam.
    Podaj model laptopa i oznaczenie kontrolera baterii (znajduje się w elektronice baterii).
    Zamieść zrzut ekranu zawierający informacje o baterii z programu BatteryMon.
    banak821 napisał:
    naładowałem każda cele po kolei do napięcia 3.42v

Czy na czas ładowania ogniw odłączałeś je od elektroniki? Jeśli tak, to - odłączając je np. w złej kolejności - mogłeś nieświadomie doprowadzić do zablokowania kontrolera baterii.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Tak odłączyłem je od elektroniki z tego względu ze jedna środkowa taśma od pomiarów przy rozbieraniu urwała się. A oto bateria Bateria od laptopa nie działa po naładowaniu ogniw podejrzewam ze mogło właśnie dojść do takiego nieświadomego zablokowania elektroniki jeśli tak da się to jakoś naprawić i czy jest jakaś specjalna kolejność podpinania (ja podpisałem od minusa po kolei aż do plusa).