Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor 32 cale ze 100-120 Hz matrycą i Full HD

bogdanzieba 17 Mar 2019 12:45 1458 7
    bogdanzieba
    Level 29  
    Witam chciałbym zakupić telewizor dla starszej kobiety, najlepiej 32 cali i firma Samsung. Dobrze by było żeby miał matrycę 100-120 Hz i rozdzielczość Full HD.

Pytam, bo chciałbym kupić jakiejś lipy. Kiedyś dałem się naciągnąć na Samsunga z odświeżaniem 100 Hz CMR, a to było zwykłe 50 Hz.
    Ten model to UE32D5000, który ma gorsze skalowanie w SD i tak się z nim męczę.
  • Helpful post
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Niestety nie ma w sprzedaży telewizora 32 calowego i 100/120Hz.
    Najmniejsze 120Hz to 49 cali (Sony) lub 55 cali (Samsung, LG, Philips etc) - ceny od ok. 3 tys pln (najtańszy Samsung 55NU80xx)
    bogdanzieba
    Level 29  
    Myślałem o dobrej serii H6400 np. UE32H6400 czy on nie ma matrycy 120 Hz?

Ja mam na myśli zakup TV używanego w budżecie 500-600 zł. Polecicie jakiś konkretny model ?
    bogdanzieba
    Level 29  
    Ja mam na myśli zakup TV używanego w budżecie 500-600 zł. Polecicie jakiś konkretny model ?
  • Helpful post
    Ludwik XVI
    Jak używka to taki H6400 może być. Te 5 lat temu to był całkiem dobry model (taki średniak).
    Nie wiadomo ile jeszcze pożyje i jak był eksploatowany no ale takie 5 stówek to nie majątek...
    bogdanzieba
    Level 29  
    Ludwik XVI wrote:
    Jak używka to taki H6400 może być. Te 5 lat temu to był całkiem dobry model (taki średniak).
    Nie wiadomo ile jeszcze pożyje i jak był eksploatowany no ale takie 5 stówek to nie majątek...

Tylko, że ciężko znaleźć używanej wersji UE32H6400 i szukam coś w podobnym deseniu.
    Ewentualnie jakiś model w podobnych parametrach.
    Ludwik XVI
    Ja bym raczej szukał plazmy Panasonica np. 37 calowej PV8.
    Jeśli chodzi o stare modele, to po prostu musisz się cofnąć na forach o te 5-6 lat wstecz i tam szukać inspiracji....