Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 CC rocznik 2007 - Nie działa radio nawigacja i otwieranie dachu

17 Mar 2019 20:19 171 5
  • Poziom 3  
    Mam problem. Nie działa radio, nawigacja powiązana z radiem, otwieranie dachu i parktronik też powiązany z wyświetlaczem nawigacji.
  • Poziom 17  
    Wspaniały post, tyle informacji podałeś, że hoho. Nagle się zepsuło czy takie kupiłeś? Diagnozowałeś to czymś? Jakieś komunikaty na wyświetlaczu z błędami? Bezpieczniki posprawdzane?
  • Poziom 3  
    Bezpieczniki sprawdzone prąd dochodzi nie reaguje na przyciski nie działa ekran nawigacji po odczucia z obd2 wyświetla się błąd 0023

Dodano po 4 [minuty]:

Radio dzialalo normalnie aż do pory zimowej gdzie auto stało w garażu rozładował się akumulator był ładowany i okazało się że trup. Został wymieniony na nowy. Przed wymianą pojawiła się taka usterka. Jak zdiagnozować czy to wina radia czy ekranu nawigacji że nic nie dziala. Oczywiście oprócz sposobu typu podmień na sprawny. Jak zdiagnozować za pomocą zwykłego miernika. Radio z ekranem jest połączone za pomocą multipleksu czy też światłowodu?
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    U mnie w podobnym samochodzie (też Peugeot CC) winne było radio. Nie wiem do dziś dlaczego, bo nie jestem mechanikiem, ale usterka radia spowodowała nie działanie dachu i wyświetlacza. Wygląda jakby to razem było połączone. Rozwiązaniem było włożenie innego radia ale z takiego samego modelu auta. Po tym wszystko u mnie działa do dziś. Nie twierdzę, że i u ciebie tak będzie, bo mechanik czy znawca ze mnie marny, ale u mnie tak było.
  • Poziom 3  
    Dziękuję użytkownikowi wyżej za konstruktywna odpowiedz bo odpowiedzi typu zaprowadź do elektryka są na poziomie kałuży na drodze. Jeśli to forum ma kierować wszystkie nasze problemy do elektryków to pozdrawiam "znafcow" i radzę założyć nowe forum pt masz problem zaprowadź do elektryka:)