Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vordon AC 5201G bluetooth boston- wersja systemu operacyjnego (inne mapy??)

młody641 18 Mar 2019 21:21 1488 1
    młody641
    Level 4  
    Witam

Potrzebuje pomocy w sprawie radia Vordon AC 5201G. Usiłuje namierzyć jaki to radio ma system operacyjny, gdyż dostałem takie pytanie, a radia osobiście nie posiadam. Może wie ktoś na tym forum, czy w tym radiu jest Android czy Windows CE? Stawiam, że Android ale wole się upewnić.

A drugie pytanie moje brzmi. Czy orientuje się ktoś jakie inne mapy można zainstalować w tym sprzęcie? Wiem, że posiada ono funkcję nawigacji i posiada jakieś mapy free ale potrzeba zainstalować inne i stąd moje pytanie. Orientuje się ktoś jaki program nawigacyjny oprócz fabrycznego obsługuje to coś? Czy instalacja jest trudna? Czy program z karty SD pójdzie?

Proszę o poradę

Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    młody641
    Level 4  
    Witam

Wiem już jaki system ma to radio. Dla tych którzy szukają podpowiem, że jest to Widnows CE 6.0 (wg. serwisu vordona). Teraz mam kolejne pytanie, ale nie odnośnie radia. Czy jest możliwość ustawienia programu igo8 tak aby działał na ekranie 7 cali?