Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ds150e new vci - Aktualizacja oprogramowania

20 Mar 2019 22:19 2631 7
  • Poziom 9  
    Witam koledzy...
    Mam do Was pytanko. Zainstalowałem sobie nową wersję Delphi Cars 2016 i podpinąc interfejs ds150e program chce go aktualizować. Mój problem polega na tym iż ja testera pożyczam się i czy jak zaktualizuje oprogramowanie testera to sasiad który ma starszą wersję delphi 2013r3 będzie mógł bez problemu korzystać? Czy moze ta aktualizacja zablokuje możliwość korzystania ze starego oprogramowania, robił ktos już z czymś takim? Ma ktoś coś takiego przetestowane?
    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...
  • Poziom 11  
    U mnie działa na jednym mam uaktualnienie a na 2 mam starą wersję i wszystko działa jak by niby nic☺️☺️☺️
  • Poziom 35  
    Czyli ma ryżowy produkt. Nie aktualizuj.
  • Poziom 9  
    Ale mi nie chodzi o uaktualnienie samego programu tylko oprogramowania wewnętrznego testera czy to nic nie namiesza
  • Poziom 42  
    29andrzej napisał:
    Ale mi nie chodzi o uaktualnienie samego programu tylko oprogramowania wewnętrznego testera czy to nic nie namiesza
    Namiesza, jak sąsiad podłączy u siebie, będzie miał komunikat że ma nie aktualne oprogramowanie (firmaware) w testerze, można to jednak obejść ;-)
  • Poziom 9  
    Zdradzisz jak?

Dodano po 2 [minuty]:

I czy ja mam to u siebie zrobić w moim oprogramowaniu?
  • Poziom 42  
    Ty i sąsiad, musicie mieć takie same pliki firmware, w katalogu oprogramowania na obu komputerach.
  • Poziom 9  
    Później sprawdzę i napiszę czy zadziała...

Dodano po 18 [godziny] 46 [minuty]:

Witam
    Program działa tylko teraz jest problem z skanowaniem wszystkich modułów, zawiesza się. Pytanko czy wie ktoś jak sprawdzić czy jest to wina nie zaktualizowania skanera czy wina tkwi po stronie jakiegoś innego błędu w programie...