Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung HW-N650 vs Sony HT-XF9000 czy może coś innego posiadam TV Sony 65 XF9005

20 Mar 2019 23:29 453 3
  • Poziom 3  
    Witam,
    zakupiłem sony 65 xf 9005 i jestem bardzo zadowolony z wyboru jednak dźwięk nie jest oszałamiający, chciałbym dokupić soundbara.
    I teraz pytanie czy wybrać dedykowany sony ht-xf9000 2.1, który powiem szczerze ma taki trochę płaski dźwięk lecz ma te wszystkie kodeki:
    Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True hd, dts 96/24, dts hd high resolution audio, dts hd master audio, dts x i przekazywanie sygnału 4k hdr i jest tak jak wspomniałem dedykowany do tego tv, a zależy mi na kompatybilności, czy może
    samsung hw-n650 5.1, w którym słychać głębie i lepszy dźwięk lecz ma tylko z tych kodeków: dolby digital, dts digital surround.
    Obawiam się, że samsung może mi nie wykorzystywać tych systemów z Netflixa i xbox one x i innych filmów czy źródeł i czy ty 5.1 cokolwiek da?
    Wspomnę, że głośnej muzyki rzadko słucham.
    Dzięki z góry za pomoc.
  • Poziom 32  
    Skoro Samsung ma lepszy dźwięk to weź Samsunga. Jeśli chodzi o technologię dźwięku jaką wymieniłeś to przez taki sundbar nie odczujesz tego za bardzo, jakby to miało miejsce na głośnikach rozstawionych w pomieszczeniu.

Takie jest moje zdanie. Może ktoś będzie miał inne zdanie.
  • Poziom 3  
    ale przepuszczając sygnał przez soundbar do tv to nawet mi nie przekaże 4K i HDR czy może się mylę??
  • Poziom 17  
    kajojek24 napisał:
    przepuszczając sygnał przez soundbar do tv
    W jakim celu?
    Posłuchaj Yamaha ATS-2070 lub YAS-207.