Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nie mogę się dostać do rejestratora HIKVISION

21 Mar 2019 08:04 849 6
  • Poziom 21  
    Zapomniałem hasła do rejstratora HIKVISION DS-7204HGHI-E1 . Veryfication code: YZHYTR, nr seryjny: 523566233. Jak sobie z tym poradzić?

Dane rejestratora i możliwości: https://www.eltrox.pl/rejestrator-hd-tvi-hikvision-ds-7204hghi-e1-a.html
    Nie pomogła strona: https://ipcamtalk.com/pages/hikvision-password-reset-tool/ gdzie wpisałem powyższy nr. seryjny 523566233. Rejestrator ma prawidłową aktualną datę, ma 2xusb, lan.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    ...
    Czy próbowałeś zresetować hasło poprzez Hik-Connect (aplikacja pod androida)??
  • Pomocny post
    specjalista-kamery przemysłowe
    Jeśli nie zadziała Tobie resetowanie hasła poprzez stronę www, to musisz się skontaktować ze sprzedawcą od którego masz sprzęt. Powinni Ci pomóc.
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Ważne, żeby do czasu odpowiedzi od supportu nie wyłączać NVR
  • Poziom 21  
    Dziękuję udało się rozwiązać temat używając Waszych podpowiedzi i wygenerowanego hasła. NIe musiałem pisać do pomocy technicznej. Ważne jest to że wygenerowane hasło wpisywałem w trybie login admin i hasło i to nie działało ponieważ trzeba było kliknąć w róg po lewej stronie będąc na telewizorze aby wpisać wygenerowane hasło a następnie nadać nowe gdzie zamiast admin login był ID urządzenia. Wcześniej o tym nie wiedziałem.
    Klikam pomógł :) i jest mi bardzo miło.
  • Poziom 21  
    Dziękuję udało się rozwiązać temat używając Waszych podpowiedzi i wygenerowanego hasła. NIe musiałem pisać do pomocy technicznej. Ważne jest to że wygenerowane hasło wpisywałem w trybie login admin i hasło i to nie działało ponieważ trzeba było kliknąć w róg po lewej stronie będąc na telewizorze aby wpisać wygenerowane hasło a następnie nadać nowe gdzie zamiast admin login był ID urządzenia. Wcześniej o tym nie wiedziałem.
    Klikam pomógł :) i jest mi bardzo miło.

Dodano po 2 [minuty]:

Dziękuję