Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf 3 oswietlenie deski rozdzielczej

09 Wrz 2005 20:14 7957 9
  • Poziom 20  
    witam ma taki maly problem natomiast gdy właczam swiatla to podswietlenie raz mrugnie i zgasnie obojetne czy to jest szybko wlaczane czy wolno za kazdym razem jest tak samo nie wiem co to moze byc jesli ktos ma jakas sugestie prosze o wypowiedz
  • Poziom 13  
    musisz określić czy włączasz światła pozycyjne i tak się dzieje?.Bo przyczyn może być wiele ,może to być gdzieś słaby styk.Może na sciemniaczu deski lub wsamym włączniku.
  • Poziom 20  
    to jest obojetne na jakie swiatła wlaczam a zapomnialem dodoac ze tak sie stało po wlutowaniu nowych led-ow
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    no dobra ok ale jak podpinam drugi włacznik to jest tak samo.
  • Spec od samochodów
    Zmierz napiecie przed i za regulacją siły podświetlenia.

Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    LEDy zmienilem w tym pokretle i w kontrolce swiatel w przelaczniku
  • Poziom 25  
    Moje pytanie powinienem zadać inaczej, bo obojetnie, gdzie wymieniałeś LEDYy to i tak musisz rozebrać i posprawdzać, jak są one zamontowane. Ciekawe, czy nie są wlutowane odwrotnie skoro tylko mrugną. Pisałeś, że tak samo jest na innym wyłączniku. Może bezpiecznik, styki w kostce -skoro nigdzie nie ingerowałeś (oprócz wyłącznika).
    Inna sprawa to to, że wyłączniki te po jakimś czasie tak samo jak tablica wskaźników VW pod wpływem drgań dostają niekontaktów w swoim podświetleniu. Naprawiałem taki przypadek.
    O ile sobie przypominam to dimmer (potencjometr) jest na wspólnej płytce z włącznikiem świateł.

Dodano po 10 [minuty]:

Przecież jest bezpiecznik oświetlenia deski. Sprawdź go i sprawdź napięcie we wtyczce na pinie wiszącym na tym bezpieczniku. Nie miernikiem tylko żarówką np. 21W.
  • Poziom 20  
    diody byly dobrze wlutowane a z tym bezpiecznikiem nie sprawdzalem...