Witam. Chciałem wymienić w ciągniku C-328 kranik chłodnicy. Lecz kranik wyszedł z tą całą tulejką gwintowaną w środku jej po prostu obróciło te tulejke w środku chłodnicy i wyszła z kranikiem. Teraz jest problem typu tego czy te tulejke mogę dostać gdzieś w sklepie bo szukałem i nic takiego nie ma... Lecz wątpię, że te starą uda mi się odkręcić i zapewne trzeba ją lutować? Może ktoś coś doradzić? Bo nie bardzo widzi mi się kupowanie nowej chłodnicy z powodu tego kranika.