Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć projektor NEC NP 115 z dekoderem cyfrowego polsatu Ewobox

23 Mar 2019 08:07 297 7
  • Poziom 2  
    Cześć jestem nowym użytkownikiem ale mam problem potrzebuje pomocymam projektor NECNP115 i chciałbym go połączyć z dekoderem ewobox polsatowskim zeby wyswietlał na scianie na projektorze mam wyjście COMPUTER IN VIDEO IN S-WIDEO IN kupiłem kabel 15 m pod computer in przejściówkę z HDMI na na wejście computer in i nie działa nawet mam rozdzielacz sygnału HDMI na dwa zeby mieć podłączony telewizor i jednoczesnie projektor ale po podłączeniu telewizora pod rozdzielacz telewizor działa ale jak chce podłączyć przejściówkę z HDMI na computer tak jakby było zwarcie i obrazu nie ma nigdzie prosze o pomoc jak to zrobić i czy jest taka możliwość
  • Poziom 16  
    Moj znajomy uszkodził sobie takim rozgałęźnikiem sprzęt, zobacz czy jeszcze dziala przejsciówka bez tego rozgałeznika.
  • Poziom 10  
    Nie chce wymądrzać, ale to nie możliwe chyba bez konwertera, HDMI to wyjście cyfrowe, a SVHS analogowe. Czy jako

Dodano po 51 [sekundy]:

Nie chce wymądrzać, ale to nie możliwe chyba bez konwertera, HDMI to wyjście cyfrowe, a SVHS analogowe. Czy jakoś tak.
  • Poziom 41  
    Lotek23 napisał:
    kupiłem kabel 15 m pod computer in przejściówkę z HDMI na na wejście computer in i nie działa

Mógłby kolega zamieścić zdjęcie owej przejściówki?
    Jak i jej dane techniczne tzn. jaki sygnał wejściowy i wyjściowy.
  • Poziom 10  
    Projektor ma tylko złącza analogowe i tylko z takimi możesz go połączyć. -
    Złącza:
    Mini D-Sub, component (YPbPr)
    pierwsze do komputera, raczej starszego
    drugie do telewizora, większość - trzy kolorowe Chinch - dzisiejszych ma takie złącze
    dźwięk oczywiście też po Chinch osobno.
    Były konwentery, ale nie polecam szkoda inwestować, tym bardziej że to pogorszy jakość obrazu.