Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Adobe Flash - Wyłączenie aktualizacji

omaxp 24 Mar 2019 11:43 696 3
    omaxp
    Level 9  
    Witam wszystkich forumowiczów

Proszę o pomoc jak wyłączyć aktualizacje wtyczki w przeglądarce google chrome ??
    chce mieć tylko i wyłącznie wersje Adobe Flash 10.1 dla potrzeby sprawnego działania Broadcom Crystal HD ?? podczas odtwarzania z You Tube

Proszę w jakiś prosty sposób mnie poprowadzić za rękę
    przemek345rukat
    Level 5  
    Cześć omaxp masz na dysku plik instalacyjny do tej wersji flash player-a, domyślam się że o niego chodzi ?

Dodano po 11 [minuty]:

Jeśli tak to odinstaluj program, uruchom komputer ponownie dla przeczyszczenia rejestrów i zainstaluj ponownie tą wersję, o której mówisz i podczas instalacji powinien pojawić się komunikat: Aktualizuj preferencje programu flash player. Okresowo publikowane są aktualizacje bezpieczeństwa i rozszerzenia Adobe Flash Player, które można automatycznie pobierać i instalować.
    UWAGA: Opcje aktualizacji zostały niedawno zmienione. więcej informacji
    Wybierz opcję aktualizacji:
    - zezwalaj Adobe na instalowanie aktualizacji (zalecane)
    - powiadom mnie o aktualizacjach
    - nigdy nie sprawdzaj aktualizacji (niezalecane)
    Przepraszam za brak screena ze zdjęciem instalatora ale akurat nie miałem pod ręką.

W większości wersj fladh player ten komunikat wygląda podobnie. Jeżeli chcemy zostać przy obecnej wersji programu, to należy zaznaczyć: - nigdy nie sprawdzaj aktualizacji (niezalecane) i klinkąć DALEJ. Powodzenia a jeśli coś będzie nie tak to pisz.

Dodano po 2 [minuty]:

Oczywiście aktualizacje są zalecane dla sprawnego korzystania z przeglądarki np. sprawnego odtwarzania filmów w serwisach takich jak youtube i inne.
    omaxp
    Level 9  
    Dziękuje za odpowiedz a powiedz mi teraz jak zmusić żeby Firefox bądź która kol wiek inna przeglądarka korzystała mi z Adobe Flash Player 10.1 bo w Firefoxie puszczam coś z You Tuba i nie widzę żeby moja karta Broadcom Crystal HD działała

Sterowniki do karty są zainstalowane
    Adobe Flash Player 10.1 jest zainstalowany
    System Windows 7 Home

Moja maszyna to Atom
    przemek345rukat
    Level 5  
    Trzeba pokombinować i znaleźć którąś z kolejnych aktualizacji wybranej przeglądarki, która będzie współpracowała z tą poprawką flash player czyli 10.1

Dodano po 1 [minuty]:

tutaj podrzucam link z opisem adobe flash player 10 artykuł jest z 2008 roku https://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,News,9294.html.