Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nie wyświetlają się strony internetowe w przeglądarkach, Windows 10

24 Mar 2019 18:29 135 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Posiadam notebook MSI GE63 Raider RGB 8RE
    Od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaniem się stron internetowych w przeglądarkach, tzn. po wpisaniu niektórych adresów wyskakuje błąd z komunikatem "ta witryna jest nieosiągalna ". Nie mogę też zalogować się do swojego konta Windows.
    Problem występuje po podłączeniu notebooka do Internetu poprzez wi-fi, zarówno do modemu jak i z pomocą hotspotu wi-fi z telefonu ( przy podłączeniu komputera do Internetu "Po kablu" problem znika). Próbowałem już wyłączać antywirus, przywracałem ustawienia fabryczne, niestety to nie rozwiązało problemu. Szukałem także rozwiązań w internecie, ale nie znalazłem rozwiązania.
  • PCBway
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Skoro po kablu LAN problem nie występuje to może usterki należałoby szukać w ustawieniach modemu dla sekcji WLAN ( Wi-Fi ). Czy korzysta Pan z router-a ?
  • PCBway
  • Poziom 2  
    Korzystam na przemian z routera tp-link i z hotspotu wi-fi z telefonu. Wspomnę, że posiadam kartę sieciową Killer(R) Wireless-AC 1550i Wireless Network Adapter (9560NGW). Gdzieś w międzyczasie doczytałem, że pomóc może reinstalacja sterowników do karty.
  • Pomocny post

Poziom 41  
    https://support.killernetworking.com/
    Spróbuj, ale wydaje mi się, że to coś z ustawieniami sieci. Reset ustawień wifi routera może pomoże.
  • Poziom 2  
    Właśnie przed chwilą rozwiazałem. Zainstalowałem oprogramowanie ze strony killer'a i pomogło. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.
  • Poziom 2  
    Właśnie przed chwilą rozwiazałem. Zainstalowałem oprogramowanie ze strony killer'a i pomogło. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

Dodano po 1 [minuty]:

Pobrano sterowniki ze strony internetowej dostawcy karty sieciowej.