Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karty/klucze All key lost - Karty/klucze sposoby, rozwi您ania.

szymitsu21 16 Sep 2019 19:33 31266 437
Texa Poland
    kruki1
    Level 12  
    Mam pytanie odno郾ie karty do espace iV, laguny II z hands free tej ze s這neczkiem na transponderze pcf 7936.
    Czy jest szansa, 瞠 u篡wana karta z podmienionym transponderem na nowy prekodowany da si zaprogramowa by dzia豉這 HF? czy te trzeba jaki scalak wymieni?
  • Texa Poland
    oktik
    Level 14  
    Transponder tam jest luzem. Jego wymiana nie ma wp造wu na HF ani centralny.
    Nic z u篡wan nie zrobisz. Musi by nowa, a dost瘼ne na rynku s tylko Ori
  • Texa Poland
    kruki1
    Level 12  
    Czy do Passata B6 zakoduje u篡wany pilot VCDS'em? Chodzi mi o sam pilot bo transponder bed mia ogarni皻y.

castin
    Level 24  
    No jak na ID48 to dopisze, jak na ID46 to nie.

Dodano po 4 [minuty]:

Potrzebuje ma貫j pomocy. Pad mi MB NEC Prog i nie mog zapisa NEC w kluczu. Czy kto z koleg闚 zechcia by mi go zaprogramowa, oczywi軼ie wsad mam. Nec'a wlutuj i pode郵e na wskazany adres. NA MB Prog'u mam ca造 czas "MCU analyzing , please wait". Podmienia貫m ju trzy NEC'i i ca造 czas to samo. Na trzech systemach to samo.
    castin
    Level 24  
    zerknij, teraz nie mam do niego dost瘼u, mo瞠 da si odczyta.
    castin
    Level 24  
    Dla potomnych:
    Nowy XP Home 32 SP3, 瘸dne frameworki, jawy.
    Dobry soft do Naszych programatork闚
    Programy uruchamiaj si bez b喚d闚.
    W moim przypadku winowajc braku mo磧iwo軼i zaprogramowania NEC'a by "s豉bej jako軼i kabel USB". Dziwne, bo wszystko na stole pod陰cza貫m przez niego. Mniejsza o to, po podmiania na pierwszy lepszy z szafy - Benz NEC programmer zapisa "od strza豉" tego NEC'a.
    szymitsu21
    Moderator of Cars
    castin wrote:
    Dla potomnych:
    Nowy XP Home 32 SP3, 瘸dne frameworki, jawy.
    Dobry soft do Naszych programatork闚
    Programy uruchamiaj si bez b喚d闚.
    W moim przypadku winowajc braku mo磧iwo軼i zaprogramowania NEC'a by "s豉bej jako軼i kabel USB". Dziwne, bo wszystko na stole pod陰cza貫m przez niego. Mniejsza o to, po podmiania na pierwszy lepszy z szafy - Benz NEC programmer zapisa "od strza豉" tego NEC'a.

My郵isz 瞠 to mia這 bezpo鈔edni wp造w? W sumie mia貫m par akcji, 瞠 wszystko dzia豉 ale co jaki czas dziwne komunikaty i problemy w豉郾ie przez USB.
    castin
    Level 24  
    No pierwszy raz spotka貫m si z ewidentn wina kabla USB, inny sprz皻 chodzi na nim bez uwag. A najlepsze jest to, 瞠 na nowym kablu xprog nie chcia odczyta eis'a. Wymiana na stary i ruszy. Masakra.
    adamski123
    Level 20  
    Ja u篡wam kabla od starej drukarki jest taki gruby mia貫m par przypadk闚 ze smokiem UHDS 瞠 nie chcia poczyta
    castin
    Level 24  
    adamski123 wrote:
    Ja u篡wam kabla od starej drukarki jest taki gruby mia貫m par przypadk闚 ze smokiem UHDS 瞠 nie chcia poczyta

Aaaa widzisz, czyli jednak grubo嗆 ma znaczenie :roll:
    castin
    Level 24  
    Pro軸a.
    EIS Mercedes W209 CLS 2095450908.
    鑿iczy mnie ta stacyjka i ju nie mam pomys堯w.
    Du篡 klucz na motoroli dzia豉, mog przekr璚i stacyjk, ale nie mog zaprogramowa klucza na NEC. tzn. klucz z pliku jest jako "First Use", wk豉dam do stacyjki, zapala si dioda w kluczyku i ga郾ie, ale nie przekr璚e. Kluczyk zmienia stan na "Aktywny", jest licznik u篡cia, numer klucza, pass.
    Pro軸a o wygenerowanie plik闚 dla NEC, z ko鎍闚k 7061, 7071, 7081.
    EIS na 100% dobry, przegra貫m eeprom z dzia豉j帷ego ze zgranym du篡m kluczem i dzia豉.
    castin
    Level 24  
    Ma kto jaki pomys, co mo瞠 by nie tak? Stacyjka na du瞠j rybce z motorol chodzi OK, mniejsze kluczyki na NEC'u nie dzia豉j. Aktywuj si 豉dnie, liczniki u篡cia wzrastaj, a klucz si nie obr鏂i. Programator (z這ty Benz NEC Prog) daje czadu czy jak? Rok temu programowa貫m nim klucz i ruszy od strza豉. Testowa貫m ju 4 oryginalne kluczyki. Mo瞠 adam7009 ty zaprogramujesz, ale nie wiem czy zd捫y貫m :D.
    castin
    Level 24  
    Sprawdza貫m i dalej pora磬a. Zr鏏 na 7. B璠 m鏬 wykluczy programator.
    Dzi瘯uj.
    castin
    Level 24  
    Pcf prog ok, tylko trzeba uwa瘸 przy programowaniu, bo mo積a uwalic procek jak wybierzesz z豉 wielko嗆 pami璚i. Ale og鏊nie spisuje si super. Kupi貫 ju, bo zastanawiam si nad sprzedanie swojego?
    kruki1
    Level 12  
    Czy Renault Ecu Tools zakoduje kluczyk z pilotem do Renault Kangoo rocznik 2016?.
    W programie jest pokazany zakres: KANGOO 2007-2012. Dlatego moje pytanie czy kto ju kodowa?
    kaczor2502
    Level 13  
    kruki1 wrote:
    Czy Renault Ecu Tools zakoduje kluczyk z pilotem do Renault Kangoo rocznik 2016?.
    W programie jest pokazany zakres: KANGOO 2007-2012. Dlatego moje pytanie czy kto ju kodowa?

kangoo z 2016 to ju 4-ta generacja, 2007-2012 to generacja 2-ga, zobacz na jakim transponderze to lata, ale w徠pi 瞠 ecu-tool ogarnie, robi貫m mastera o 2 lata m這dszego ni rzekomo obs逝guje ecu tool i bez problemu przesz這, co do kangoo trudno powiedzie czy te by przesz這
    kaczor2502
    Level 13  
    szymitsu21 wrote:
    Kto robi karty w talismanie?

I transit 2019 ju jaki poliftowy.

Talisman, Megane IV - abritus ogarnia
    brylant238
    Level 12  
    Nissan qashqai j10 Programowanie smartkey
    Wymieni貫m ECU i nie mog dopisa kluczyk闚 smarkey. Pr鏏owa貫m x100pro, lunch, arbitusem. Kod przyj掖 id kluczy wyczy軼i a nie dopisuje. Niby ca豉 operacja przechodzi poprawnie a auto nie odpala.

Po wymieni ECU silnika samoch鏚 pali ale ca造 czas miga klucz, wi璚 chcia貫m dopisa klucze i si wszystko posypa這.

Silnik 2.0 B rok 2008, klucze prostok徠ne 2 przyciski