Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karty/klucze All key lost - Karty/klucze sposoby, rozwiązania.

szymitsu21 27 Lis 2019 21:53 7971 221
    adam7009
    Poziom 38  
    No to jak chcesz klucz dopisać jak nie widzi cewki??? Jak naprawisz to i stereo klucze odczyta.Standard to brak zasilania cewki, sprawdź.
  • Relpol przekaźniki
    adamski123
    Poziom 16  
    Na cewkę dochodzą 3 przewody czarny czerwony i zielony na czarnym i czerwonym jest +12 na zielonym jest 0,89V posiadam dwie cewki na jednej po przekręceniu zapłonu jest impuls przez dwie sekundy,a na drugiej jest cały czas sprawdzam to testerem do pętli
    adam7009
    Poziom 38  
    To chyba brak masy,bo zdaje się że powinno być zasilanie i sygnałowy.Nie pamiętam już z głowy
  • Relpol przekaźniki
    kaczor2502
    Poziom 12  
    Megane I 1997, padła bateria w kluczyku, po wymianie kluczyk nie reaguje, dioda sprawdzona - sprawna sygnał z kluczyka wychodzi a samochód bez reakcji. Jest jakiś sposób by ponownie zaprogramować centralny zamek w tym aucie ? znalazłem informację, by przytrzymać dłużej przycisk z centralnego zamka ale reakcji również brak.
    szymitsu21
    Moderator Samochody
    5. If you have entered the code correctly the LED will then go out and the
    car can be started- to code the remote, switch off the ignition and
    press the central locking button again.
    6. Press remote button 2 times within the immediate vicinity of the pick
    up (in the roof) On some vehicles you may need to switch the ignition
    back on to achieve this however.

Spróbuj tego. Kojarzę że coś takiego robiłem, możesz odłączyć przed procedurą akumulator na chwilkę.
    castin
    Poziom 19  
    Ostatnio programowałem taki kluczyk. Tak jak napisał Szymitsu. Z tym, że musisz nacisnąć trzy razy przycisk w kluczyku w ciągu 1,5-2sek. Samochód oczekuje dwóch pilotów, więc jak masz tylko jeden, to naciskasz trzy razy przycisk i potem znowu trzy razy aby zakończyć procedurę. Powinno potwierdzić każdego przyuczonego pilota.
    kaczor2502
    Poziom 12  
    albo coś źle robiłem albo też nie wchodzi ...
    adam7009
    Poziom 38  
    Raczej nie był problem bateri że przestał działać,dlatego nie działa po wymianie .Zadko spotykane aby działał pilot w takim aucie.
    kaczor2502
    Poziom 12  
    2-gi oryginalny kluczyk działa bez problemu, więc problem jest po stronie pilota który miał wymienianą baterię
    ziomek-33
    Poziom 12  
    Da się dopisac uzywany kluczyk do suzuki na transponderze ID47 - PCF7961X Hitag3 oznaczenie pilota MODEL: T61M0
    Calsonic Kansei Corp.

adam7009
    Poziom 38  
    kaczor2502 napisał:
    2-gi oryginalny kluczyk działa bez problemu, więc problem jest po stronie pilota który miał wymienianą baterię
    po prostu się uszkodził tak jak mówiłem nie wina bateri że przestał działać.
    castin
    Poziom 19  
    ziomek-33 napisał:
    Da się dopisac uzywany kluczyk do suzuki na transponderze ID47 - PCF7961X Hitag3 oznaczenie pilota MODEL: T61M0
    Calsonic Kansei Corp.

Po odnowieniu tak. Barracuda go robi chyba, wieczorem sprawdzę.