Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Ducato 06-14 - Słaby nawiew w kabinie

26 Mar 2019 11:47 1359 2
  • Level 2  
    Prosze o pomoc . mam słaby nawiew w kabinie .wszystkie biegi obecnie działają. po zakupie auta pod dmuchawa wisiał czerwony kabelek po podłączeniu którego zaczęły działać biegi 1,2,3, (wcześniej tylko 4 ) okazało się ze nawiew słabo działa dopiero na 4 jest ok. rozebrałem panel pod radiem. jest ok, później sprawdziłem czy linka dobra , tez ok. jednak dalej to nie jest to. zacząłem się zastanawiać czy dmuchawa działa w dobra strone niestety nie jestem elektrykiem , gdzieś się doczytałem ze może być jeszcze jakiś termik lub bezpiecznik od strony dmuchawy. jeśli może ktoś znać przyczynę proszę o pomoc, bo pruć cały pulpit by dostać sie do nagrzewnicy słabo widze.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 36  
    Witam.Jesli 1-2-3 bieg dziala to jest dobrze. Sprawdz takie cos jak filtr kabinowy, wiosna moze by troche swiezego powietrza w kabinie. Wymien .A jak jest bez filtra?Na krotki czas by sprawdzic.Sprawdzales silnik czy sie lekko obraca?Mialem przypadek ze zacieraly sie lozyska slizgowe .Troche WD nie zaszkodzi.
  • Level 2  
    zapomniałem dopisac wczoraj wymieniłem filtr troszke lepiej ale porównujac nadmuch u innych w ducato niestety dalej jest zle