Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Odmowa dostępu do partycji

26 Mar 2019 14:22 183 5
  • Poziom 3  
    Witam. W komputerze biurowym powstała sytuacja gdzie podczas uruchamiania komputera pojawia się czarny ekran i kursor. Kombinacje klawiszy nie działają, tryby awaryjne również. Z płyty systemowej naprawa nie daje rady, a naprawa z partycji recovery jest jakaś okrojona.
    Po podłączeniu do stacji dokującej sytuacja jak na zdjęciach. Dysk jest 100% sprawny, testowany. Pomożecie?

• Poziom 7  
    Z mojego doświadczenia wynika, że takie sytuacje to pierwszy krok do tego, że dysk jednak nie działa prawidłowo i nie jest już na 100% sprawny. Niestety takie sytuacje kończyły się usuwaniem wszystkiego i tworzeniem partycji na nowo. Podejrzewam jednak, że są tam ważne dane. Nie jestem specem od odzysku danych, może ktoś inny się wypowie.
  • Poziom 39  
    SMART dysku można zamieścić.
  • Poziom 3  
    Wiele razy miałem sytuacje z partycjami, które robiły się surowe (RAW), sposób na to zawsze bdb, sprawdzony miałem. W tej sytuacji nie wiem co zrobić. Mam wrażenie jakby była zaszyfrowana.

Tak, dysk jest zaszyfrowany BitLocker. Wypada kończyć temat i udać się do zleceniodawcy.
  • Poziom 23  
    delle5540 napisał:
    Mam wrażenie jakby była zaszyfrowana.

Możliwe.Czy ktoś z biura ma dostęp do komputera?