Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] ALCATEL u5 4047d blokada konta google

27 Mar 2019 12:20 321 3
  • Poziom 3  
    Witam mam problem z moim Alcatelem u5 4047d nie wiem czy w dobrym miejscu piszę mój temat ale chciałbym pomocy jak rozwiązać problem z moim smartfonem otóż mój siostrzeniec bawił się moim telefonem i zrobił blokadę wzorem i zapomniał jakie to było hasło i teraz jestem w kropce bo zrobiłem całkowity reset smartfonu i teraz nie mogę zrobić nowego konta google ponieważ wywala mi informację że smartfon został zresetowany i prosi mi żebym zalogował się do konta tego co był wcześniej bo inaczej nie da się wejść w smartfon jego funkcje i nie moge korzystać z smartfonu bo zapomniałem mojego konta.I teraz smartfon jakby został zablokowany przez google.I teraz nie wiem czy da się go odblokować czy jestem to w stanie zrobić w warunkach domowych czy wgrać nowe oprogramowanie do niego i wtedy puści mi blokada nie wiem jestem w kropce bardzo proszę kogoś o pomoc w takiej sytuacji.Czy są jakieś programy do tego softy nowe mój smartfon to alcatel u5 4047d.Proszę pilnie o pomoc a nie chce go dawać do serwisu więc może mi ktoś podpowie jak to naprawić.
  • Poziom 3  
    Smartfon jednak oddałem do serwisu i tam go naprawili.