Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z konfiguracją pilota Logitech Harmony 200

27 Mar 2019 19:01 255 9
  • Poziom 16  
    Siemano
    Słuchajcie, kupiłem wspomnianego uniwersalnego pilota Logitech Harmony 200, tyle że za nic w świecie nie potrafię go skonfigurować, dokładnie to chodzi o to, że dodaję swoje urządzenia, po czym wyświetla mi się aby podłączyć pilota do PC i bez względu na to, czy pilot jest podłączony czy podłączam go w momencie gdy wyświetla mi się to okno, to nic to nie zmienia a okno nadal się wyświetla, jak na obrazie nr 2.

Natomiast gdy wybiorę opcję "Add Remote" wyświetla mi takie okno jak na obrazie nr. 1

Może mogę liczyć na Waszą pomoc ? bo moje pomysły się już wyczerpały i już tego nie ogarniam. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcenie czasu.
  • Poziom 39  
    Kolego - w instrukcji jest opisany sposób dodawania urządzeń.
    Trzeba się zalogować do programu, dodać pilota z listy dostępnych i dopiero po tym podłączyć pilota po usb i wysłać do niego nowy wsad.
    Pozdr. J.
  • Poziom 16  
    Tylko że nic mi to nie daje, pobrałem oprogramowanie My Harmony, wybrałem moje urządzenie z listy do którego będzie sparowany pilot i nic, cały czas mam wyświetlany komunikat o podłączeniu pilota do PC, dodam jeszcze, że po włożeniu baterii migają mi na zielono guziki od TV,Cable, DVD
  • Poziom 39  
    No to przepraszam - ja mam Harmony 600 - może jest bardzo inny, po włożeniu baterii uruchamia się ekran. Logo Logitech i potem pytanie o wyświetlenie helpa.
    Nie mam opisanych przycisków.
    Pozdr. J.
  • Poziom 16  
    Sam już nie wiem, niby mam dźwięk podłączania usb pilota pod PC, ale może to o niczym nie świadczy i pilot jest uszkodzony ? A nie mam już pomysłów co robię nie tak, pobierałem oprogramowanie na dwa laptopy i na każdym to samo, podłączałem pilota kablem usb dopiero po wyświetlaniu informacji o podłączeniu pilota pod PC i też nic, już nic nie wiem.
  • Poziom 39  
    A zmieniałeś kabelek ? Mój działa tylko na jednym konkretnym, na innych niby się podłącza ale komunikacji brak...
    Pozdr. J.
  • Poziom 16  
    kabelek mam taki jak otrzymałem do pilota, tyle że to kupiłem go na aukcji jako towar z ekspozycji sklepowej, więc wszystko jest możliwe. mój kabelek ma ok. 32 cm. nie wiem czy na innych też tak jest, ale nie mam na nim żadnego napisu marki Logitech itp.
  • Poziom 39  
    Mój był też krótki wygląda na oryginał, ale może jest niesprawny. Tym powystawowym powinieneś zacząć post to bym się nie produkował..
    Mojego dostałem w prezencie ale kosztował parę stówek.
    Pozdr. J.
  • Poziom 16  
    Witam ponownie
    Wydaję mi się, że to jednak jakiś problem z konfiguracją, coś po prostu robię nie tak. dostałem nowy kabel i nie ważne, czy podłączam pilota w momencie komunikat "Sync your remote" czy wcześniej, to i tak mi go nie wykrywa, nie wiem sam, co jest nie tak?
  • Poziom 16  
    Problem wykrywania sterownika udało mi się rozwiązać, problemem okazały się zbyt słabe baterie, przez co rozłączało mi pilota, teraz w menadżerze urządzeń podczas podłączania pilota pokazuję mi sterownik pilota o nazwie Caffeine, próbowałem go odinstalowywać i ponownie instalować i niestety nic, nadal nie ma połączenia. Pobrałem oprogramowanie Logitech Harmony Remote Software 7 i mimo, że wyświetla mi sterownik pilota podczas podłączenia, to program go nie wykrywa.