Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera)

28 Mar 2019 08:43 204 3
  • Poziom 6  
    Witam, mam problem z rozsiewaczem ROTA FLOW RS-EDW VICON - nie otwiera siłowników, na komputerku wyskakuje błąd N104. 
    Czasem błąd N124 i N012, ale głównie N104. Czy ktoś się z takim czymś kiedyś spotkał? 
    Co może oznaczać ten błąd?
    Może wystarczy jakaś kalibracja?
    Jeśli ma ktoś jakieś schematy do tego całego układu to proszę wysłać. 
  • Poziom 6  
    Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera) Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera) Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera) Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera) Rozsiewacz ROTA FLOW RS-EDW VICON - błąd N104 (nie otwiera)
    Przekaźniki główne są sprawne. Stabilizatory napięcia 5v również przejścia w przewodach wprowadzający sygnały, zasilania itd są. Żadnych widocznych uszkodzeń. Siłowniki na krótko chodzą. Niewiem gdzie dalej szukać. Cały czas wyskakuje błąd e124 po próbie wysuniecia siłowników e103
    Linię dam również sprawdziłem i także dochodzi do modułu od sterownika.
  • Poziom 19  
    Nie miałem do czynienia z tym rozsiewaczem ale sprawdził bym napięcie sterujące które zasila cewki przekaźników , poprawił luty całego sterownika głównie tam gdzie jest procesor i pamięć. Następnie spróbował rozpracować jak jest logika działania sterownika od czego zależy praca siłowników . Spisz jakie układy są montowanie w tym sterowniku i pobierz kary katalogowe.