Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Bosch SPV50E00EU/09 - nie grzeje wody, nie suszy naczyń.

28 Mar 2019 10:26 1104 3
 • Level 2  
  Witam, mam problem! Posiadam zmywarkę pod zabudowę, po włączeniu każdego programu wszystko jest ok, zmywarka działa tyle ile trzeba, pobiera wodę, odpompowuje ją również, ale nie grzeje wody zaś po zakończeniu programu naczynia są mokre i zimne, oraz zapala się kranik i nic nie można zrobić. Proszę o pomoc, dziękuję.
 • Level 36  
  Objawy wskazują albo na uszkodzenie grzania wody. Czyli być może grzałka, albo jej sterowanie zawodzi. Suszenie odbywa się przez płukanie gorącą wodą, w celu nagrzania naczyń, z których wilgoć odparuje po odpompowaniu wody i osadzi się na ścianach zmywarki.
  Albo jest ustawiona w tryb przyłącza wody ciepłej, a faktycznie jest podłączona do wody zimnej.
 • Level 2  
  mam zmywarke od 2012 roku jest podłaczona do zimnej wody od poczatku nigdy nic nie zmienialem, wszystko jest po staremu. A własnie od kilku dni cos jest nie tak. Jak nastawiam byle jaki program to po 30 min od wlaczenia cyklu otwieram zmywarke i jest zimno, myje zimna woda na kazdym programie. Po zakonczeniu naczynia sa mokre i zimne scieka z nich woda nie sa wysuszone, zas ze zmywarki nie idzie para jak kiedys. I co najgorsza pali sie kranik ( zapala sie czerowne swiatelko przy kraniku ), i wtedy nie moge nic zrobic musze recznie wylaczyc zmywarke.