Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP DeskJet 2620 - Drukarka nie współpracuje z tonerami od ActiveJet

28 Mar 2019 20:26 168 3
  • Poziom 1  
    Witam,
    Od ponad 2 miesięcy posiadam drukarkę HP DeskJet 2620 (co ciekawe w środku w drukarce oraz w programie napisane jest HP DeskJet 2600), jednak niestety skończyły się startowe tusze załączone wraz z drukarką.
    Będąc przerażonym ceną oraz pojemnością zakupu nowych i oryginalnych tuszów, zdecydowałem się na zakup zamienników firmy ActiveJet. W drukarce jako startowe tusze miałem załączone 304 Setup kolorowy oraz 304 Setup czarny.
    Zamówiłem więc tusze firmy ActiveJet również o nr 304 (kolorowy i czarny) w pojemnikach od 304 XL. Niestety ale po włożeniu tuszy do drukarki (oczywiście odklejając tasiemkę zabezpieczającą), wyskoczyło powiadomienie o zainstalowaniu pojemnika z tuszem starszej generacji, a na drukarce nie można wydrukować nic. (Załączam screen'a z powiadomieniem oraz ze zdjęciami tuszy).
    Czy istnieje jakiś sposób, aby zakupione tusze zaczęły współpracować z drukarką?
  • Poziom 21  
    Skontaktuj się ze sprzedawcą pojemnika bo on miał Ci sprzedać działający produkt (pojemnik) ale tak się nie stało.
  • Poziom 1  
    Witam, chciałabym się dowiedzieć czy udało się rozwiązać problem? Bo właśnie zmagam się z identycznym