Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP DeskJet 2620 - Drukarka nie współpracuje z tonerami od ActiveJet

28 Mar 2019 20:26 1890 4
 • Poziom 1  
  Witam,
  Od ponad 2 miesięcy posiadam drukarkę HP DeskJet 2620 (co ciekawe w środku w drukarce oraz w programie napisane jest HP DeskJet 2600), jednak niestety skończyły się startowe tusze załączone wraz z drukarką.
  Będąc przerażonym ceną oraz pojemnością zakupu nowych i oryginalnych tuszów, zdecydowałem się na zakup zamienników firmy ActiveJet. W drukarce jako startowe tusze miałem załączone 304 Setup kolorowy oraz 304 Setup czarny.
  Zamówiłem więc tusze firmy ActiveJet również o nr 304 (kolorowy i czarny) w pojemnikach od 304 XL. Niestety ale po włożeniu tuszy do drukarki (oczywiście odklejając tasiemkę zabezpieczającą), wyskoczyło powiadomienie o zainstalowaniu pojemnika z tuszem starszej generacji, a na drukarce nie można wydrukować nic. (Załączam screen'a z powiadomieniem oraz ze zdjęciami tuszy).
  Czy istnieje jakiś sposób, aby zakupione tusze zaczęły współpracować z drukarką?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 1  
 • Poziom 1  
  Witam, chciałabym się dowiedzieć czy udało się rozwiązać problem? Bo właśnie zmagam się z identycznym
 • Poziom 2  
  Apropo problemu z kardridżami na kilku stronach sklepów znalazłem takową informację:
  "UWAGA: Zamienniki marki ActiveJet działają w drukarkach HP wyprodukowanych do września 2018. W najnowszych drukarkach, które mają nową technologie (komunikat o nowej technologii znajduję się na pudełku drukarki) zamienniki te nie będą funkcjonować."

  Żeby było śmieszniej w moim przypadku drukarka została zakupiona w październiku 2018 (więc tusze powinny współpracować), ale w listopadzie była na naprawie gwarancyjnej i nie wiem czy np. nie zaktualizowali oprogramowania lub wymienili jakiejś płytki na nowszą.