Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Playstation PS4 Slim - Jakie głośniki bluetooth są kompatybilne

kasiaszm 30 Mar 2019 19:25 15843 5
    kasiaszm
    Level 6  
    Żadne z urządzeń, które posiadam i próbuję podłączyć przez bluetooth z PS4 Slim nie jest kompatybilne - nawet słuchawki Sony :-/

Czy jest gdzieś lista produktów kompatybilnych?

Zamierzałam kupić Yamaha MusicCast 50 ale jeśli nie będę mogła podłączyć do PSX to zakup mija się z celem...

Pomocy!
    Goomball
    Level 10  
    Z tego co kojarze to PS4 nie obsługuje głośników bluetooth. Tylko poprzez podłączenie do pada i to takich, które są zatwierdzone przez Sony.
    salat4
    Level 12  
    Audio przez Bluetooth w PS4 jest bardzo ograniczone. Ogólnie tylko do sprzętu Sony i raczej żadnych głośników. Słuchawki praktycznie każde można do pada podłączyć. Za to PS4 obsługuje sporo różnych kart dźwiękowych na USB. więc zewnętrzne głośniki raczej bym tak podłączył jakbym nie miał amplitunera AV.
    kasiaszm
    Level 6  
    salat4 wrote:
    PS4 obsługuje sporo różnych kart dźwiękowych na USB. więc zewnętrzne głośniki raczej bym tak podłączył jakbym nie miał amplitunera AV.
    Czy możesz dać przykład takiej karty na USB?

Dodano po 4 [minuty]:

Goomball wrote:
    Z tego co kojarze to PS4 nie obsługuje głośników bluetooth.
    Sprawdziłam - obsługuje jedynie bezprzewodowe słuchawki do PSX - zwykłe bezprzewodowe słuchawki Sony już nie :roll:

W salonie Sony proponowali mi też sound bar, który działałby z PSX niestety nie mam gdzie takiego sprzętu postawić. Najbardziej mi się podoba Yamaha Cast 50, które jest rozsądne cenowo, zajmuje mało miejsca, można dokupić głośniki... ale nie mam pewności, że będzie działało.
  • Helpful post
    salat4
    Level 12  
    Kup glosnik albo soundboard z wejsciem optycznym i podłącz do tv. Jeżeli chodzi ci o dźwięk bezprzewodowy to tylko słuchawki bezprzewodowe do PS4 certyfikowane przez Sony. O MusiCast, Heos itp możesz zapomnieć. Co do kart dźwiękowych to soundblaster x dzialają, hyperx i z tych tańszych UGreen. Podobno są jakieś adaptery bluetooth akceptowane przez ps4, ale pewnie jakość słaba. Zawsze też możesz użyć rozdzielacz dźwięku HDMI.
    Nie wiem co dokładnie chcesz osiągnąć, ale bez kabli w PS4 się nie obejdziesz. PS4 nie było projektowane nawet do odtwarzania dźwięku z niczego innego jak tylko gier.
    kasiaszm
    Level 6  
    Zakupiłam Yamaha MusicCast RX-V485.