Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN

31 Mar 2019 19:55 249 7
  • Poziom 9  
    witam, zakupiłem dedykowaną wiązkę haka holowniczego do FORDA KUGI 2, po rozebraniu plastików zauważyłem że brakuje mi jednej kostki w instalacji Kugi . Chodzi mi o kostke zieloną-can (chyba). Moja wiązka jest wyposażona we wiązkę uzupełniającą z tą właśnie kostką, tylko nie wiem gdzie to podłączyć. Znalazłem jedną kostkę przypiętą do karoserii, która pasuje do tej uzupełniającej i była zaizolowana białą taśmą(na foto) czy to może być ta wtyczka? w instrukcji pkt 10 chodzi mi o tą mniejszą kostkę tutaj instrukcja :https://www.ehaki.pl/media/produkty/...a-ab-02-13.pdf
    Może ktoś będzie wiedział do czego jest ta zaizolowana wtyczka po prawej stronie (od strony bezpieczników)
    Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN
    Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN

Dodano po 1 [godziny] 39 [minuty]:

a może ktoś wie do czego sa 2 kostki w kolorze czarnym w miejscu oznaczonym na zdjeciu, są one zamontowane na kołkach plastikowych - w otworach nad strzałką (właśnie do jednej z nich pasuje moja wiązka uzupełniająca) Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN
  • Poziom 9  
    poszperałem w instrukcjach montażu innych producentów i znalazłem grafikę-a z niej wynika że to złącze to can Ford Kuga 2 - montaż wiązki dedykowanej haka-gdzie podłączyć CAN
  • Poziom 17  
    Witam.
    Czy udało się poprawnie podłączyć hak?
    Czy wszystko działa poprawnie?
    Czy trzeba było coś programować w aucie?
  • Poziom 9  
    wszystko dziala, jest ok, bez programowania.
  • Poziom 17  
    W tej zielonej kostce 2 piny to CAN, a ten trzeci kabelek gdzie jest podłączony? Do świateł stopu?
  • Poziom 9  
    jezeli masz wiazke dedykowana, masz kostki: szara i zielona, podpinasz kolorami, u mnie byla tylko szara, dlatego nie wiedzialem gdzie ja podpiac. Kosc zielona - u mnie to can i swiatlo stop(wpiete w kabel stopu).Can byl w czarnej kostce jak na foto.
  • Poziom 17  
    Dziękuję bardzo chodziło głównie o ten stop.
  • Poziom 9  
    stop musisz poszukac we wiazce idacdj do lampy tylnejjak cos to sluze pomoca