Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Citroen c4 Picasso - Witam Citroenem c4 1.6 diessel

31 Mar 2019 19:10 492 5
  • Poziom 9  
    Mianowicie wyskakuje servis i asr esp po podlaczeniu komputera pokazujeblad czujnik polozwnia sprzegla,teraz moje pytanie jest takie gdzie on sie znajduje bo szukalem w google i nic nie znalazlem czy jest w skrzyni czy gdzies w okolicach pedału
    Pozdrawiam

Moderowany przez Felini:

Popraw pisownię i interpunkcję, używaj polskich znaków diakrytycznych, zmień tytuł tak, aby opisywał problem.

• Pomocny post
    Poziom 37  
    A czym czytałeś błędy?
  • Poziom 9  
    Bylem w warsztacie mieszkam w DE zczytali mi i pow ze pokazuje blad polozenia sprzegla sytuacja jest troszke dziwna bo skasowali i bylo ok dzien jak jechalem to znowu mi sie pokazal i po chwili zgaslo samo na drugi dzien znowu wyskoczylo pojechalem i zczytali znow ten sam blad ale juz nie mieli czasu i pow ze najlepiej zebym do Citroena pojechal , ale tu to wszystko kosztuje tyle ze masakra a autko kupilem Tacie i nie chcem zeby musial odrazu ladowac kase dlatego chcem sam spr zrobic
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Mniemam że jest to manualna s/b, nad pedałem sprzęgła jest chyba czujnik położenia pedału sprzęgła, wymienić.
  • Poziom 9  
    Zgadza sie kolego jest to manual jutro podskocze do sklepu i spr kupic czujnik wtedy odrazu napisze
  • Poziom 9  
    Wszystko samo zniknelo i jest git