Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka do 2tys głębokość do 50cm

01 Apr 2019 09:32 561 5
  • Level 9  
    Witam. Szukam pralki jak w temacie. Przeglądałem trochę forum i większość poleca pralki Bosch z serii WAN lub WAE ale pralki a tej serii niestety są powyżej 50cm głębokości. Czy polecacie coś innego z Boscha do wymaganej głębokości czy lepiej szukać coś od innego producenta?
  • Level 23  
    Proszę sprawdzić linię WLT bądż WLG od Boscha. Są to wąskie pralki, ale mają wymienne łożyska i mają dobre parametry.
  • Level 10  
    Panowie, takie pytanie do osób które siedzą w temacie dobrze. Warto dopłacać do serii WLT względem WLG z jakiś innych powodów niż waga wsadu?
  • Level 23  
    WLT mają silniki inwerterowe, czyli pracują bardzo cicho. Jeśli pralka stoi w małej blokowej łazience, to ma to znaczenie.
  • Level 10  
    A polecisz jakiś model konkretnie? Cenowo powiedzmy max ta seria WLT z Boscha.
    Pralka dla teściowej, im prostsza tym lepsza. Miał być Bosch WAE24240PL i już prawie kupowałem to się okazało, że wystarczy jej płytsza bo nie gromadzi prania i teraz szkoda trochę brać dużą żeby niepotrzebnie więcej miejsca zajmowała.
    Z tego co widzę w Boschu to w grę wchodzą dwa modele:
    WLG24261PL - tutaj największe wątpliwości mam do parametrów głośności, ale ciężko mi powiedzieć na ile narzekania co poniektórych są rozdmuchane na wyrost
    WLT24440PL - fajna ale trochę cena jednak wysoka jak na pralkę dla teściowej :), no i ten silnik też widzę, że zdania na forum są podzielone

A może jakaś inna marka? Ale ważne jest aby programy były proste a nie jakieś zwymyślane.
  • Level 11  
    Jeśli rozważasz też inne marki zapoznaj się z pralkami Candy. Są one teraz w promocjach (rabaty i 5 lat gwarancji). Niektóre modele są produkowane w ChRL.