Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt Kingston DJ instrukcja obsługi w języku polskim

binis 10 Sep 2005 15:45 2094 4
 • #1
  binis
  Level 22  
  Radio ma bardzo słabą czułość. Praktycznie odbiera w promiemiu kilku km. od nadajnika. Przeleciałem głowice i skutek żaden. Ktoś zrobił kod nieaktywny. Pytanie czy prawidłowym objawem jest słyszany w głośnikach krok syntezy przy strojeniu manualnym ?. Czy nieprawidłowa zawartosć Texasa może mieć wpływ na czułość odbiornika a jeżeli tak to może ktoś ma prawidłowy wsad.
 • #2
  grzegorz10
  Level 17  
  Blaupunkt ma wszystko zapisane w pamięci wszelkie nastawy i czułości głowicy które po wymianie BINA poprostu trafia szl.. i radio sie tak będzie zachowywać. A jak tam masz TEXASA to potrzebny jest jeszcze odpowiedni programator.

  zpozdrowieniami

  grzegorz10
 • #3
  binis
  Level 22  
  Dzięki za odpowiedz. Gdybym nie miał możliwości zaprogramowania Texasa to nie prosił bym o wsad. Jest tam jeszcze procesor Toshiba czyli wiadomo do jakiej rodzinki odbiorników ten DJ należy. Jeszcze raz zwracam się z prośbą do Was może ktoś ma prawidłową zawartość ?
 • #4
  djlj24
  Car audio specialist
  Ja bym zaczął od tego czy jest wpływ podłączonej anteny. Jeżeli nie to BF999 na wejściu głowicy do wymiany.
 • #5
  binis
  Level 22  
  Niestety djlj24 miałeś racje. Wymieniłem tego BFa, wymieniałem inne elementy. Byłem o krok do wymiany TDA ale w moim złomie znalazłem Z1Z2 Bete CC która miała identyczną głowice i radio pomknęło. Dzięki za porade.