Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Kingston DJ instrukcja obsługi w języku polskim

binis 10 Wrz 2005 15:45 1812 4
  • #1 10 Wrz 2005 15:45
    binis
    Poziom 22  

Radio ma bardzo słabą czułość. Praktycznie odbiera w promiemiu kilku km. od nadajnika. Przeleciałem głowice i skutek żaden. Ktoś zrobił kod nieaktywny. Pytanie czy prawidłowym objawem jest słyszany w głośnikach krok syntezy przy strojeniu manualnym ?. Czy nieprawidłowa zawartosć Texasa może mieć wpływ na czułość odbiornika a jeżeli tak to może ktoś ma prawidłowy wsad.

0 4
  • #2 11 Wrz 2005 18:22
    grzegorz10
    Poziom 16  

Blaupunkt ma wszystko zapisane w pamięci wszelkie nastawy i czułości głowicy które po wymianie BINA poprostu trafia szl.. i radio sie tak będzie zachowywać. A jak tam masz TEXASA to potrzebny jest jeszcze odpowiedni programator.

zpozdrowieniami

grzegorz10

0
  • #3 12 Wrz 2005 09:28
    binis
    Poziom 22  

Dzięki za odpowiedz. Gdybym nie miał możliwości zaprogramowania Texasa to nie prosił bym o wsad. Jest tam jeszcze procesor Toshiba czyli wiadomo do jakiej rodzinki odbiorników ten DJ należy. Jeszcze raz zwracam się z prośbą do Was może ktoś ma prawidłową zawartość ?

0
  • #4 12 Wrz 2005 12:52
    djlj24
    Spec od car audio

Ja bym zaczął od tego czy jest wpływ podłączonej anteny. Jeżeli nie to BF999 na wejściu głowicy do wymiany.

0
  • #5 15 Wrz 2005 10:48
    binis
    Poziom 22  

Niestety djlj24 miałeś racje. Wymieniłem tego BFa, wymieniałem inne elementy. Byłem o krok do wymiany TDA ale w moim złomie znalazłem Z1Z2 Bete CC która miała identyczną głowice i radio pomknęło. Dzięki za porade.

0