Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADP6948 IX - Błąd F3 + pompa myjąca

02 Kwi 2019 21:12 591 2
  • Poziom 1  
    Witam,

Podczas zmywania w zmywarce Whirlpool ADP6948 IX (kod z tabliczki znamionowej: 851159910940) wystąpił błąd F3. Zgodnie z sugestiami i instrukcjami z postu Link problem leży w niesprawnej grzałce (dokładnie takie same odczyty miernika jak we wskazanym poście). Rozebrałem grzałkę, odłączyłem od pompy myjącej i tu pojawia się moje pytanie: jak sprawdzić czy pompa myjąca jest sprawna czy to czasem nie przez nią zepsuła się grzałka? Śmigiełko w pompie kręci się dość swobodnie, ale to chyba nie jest wystarczające potwierdzenie.
    Chciałbym w miarę możliwości upewnić się które części odpowiadają za niesprawną grzałkę.
    O ile wymiana grzałki to nie jest duży koszt to gdyby do tego przyszło wymienić pompę myjącą to już 3/4 nowej zmywarki.
    Wrzucam zdjęcia pompy chociaż nie wiem czy one coś powiedzą.
    W temacie AGD jestem początkujący więc będę wdzięczny za każdą, nawet najprostszą instrukcję. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Zmywarka Whirlpool ADP6948 IX - Błąd F3 + pompa myjąca Zmywarka Whirlpool ADP6948 IX - Błąd F3 + pompa myjąca
  • Poziom 33  
    Wymień tą grzałkę , i tyle. Części które psują grzałkę- brak wody, farmazon chińskiego producenta od którego producent zmywarki ją zamówił.
  • Specjalista AGD
    kr00lik napisał:
    Chciałbym w miarę możliwości upewnić się które części odpowiadają za niesprawną grzałkę.

Zwykle odpowiada za to usterka grzałki.

kr00lik napisał:
    Wrzucam zdjęcia pompy chociaż nie wiem czy one coś powiedzą.

Powiedzą tylko tyle, że jest to pompa myjąca.