Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prośba o dobór System Kontroli Dostępu - ok. 200 użytkowników, z logami.

02 Kwi 2019 22:11 237 8
  • Poziom 13  
    Witajcie,
    potrzebuję dobrać SKD dla przedszkola. Wymagania:

1. Rozwiązanie kompaktowe (kontroler w czytniku)
    2. Ilość użytkowników około 200
    3. Ilość logów min 5000, z możliwością przeglądania na komputerze
    4. Stacja dodawania kart przy komputerze, która automatycznie nadaje uprawnienia kartom. Pewnie czytnik musi być w jakiś sposób połacozny z komputerem.
    5. Czytnik zewnętrzny - 1 szt.

z góry dziękuje,
    pozdrawiam!
    Witek
  • Poziom 39  
    A jest może w tym przedszkolu system alarmowy - jaki ?
    Pozdr. J.
  • Poziom 13  
    Nie, nie ma.
  • Poziom 39  
    no to wiele nie pomogę, mam takie systemy ale oparte na integrze Satela.
    Nie będę nabijał postów ( mam ich małą furę :D )
    Pozdr. J.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Nie ma furtki, od razu są drzwi wejściowe. Przed drzwiami jest obecnie kamera CCTV i domofon, a ta "kontrola dostępu" ma ułatwić życie pracownikom, którzy teraz co chwilę muszą podchodzić do domofonu i komuś otwierać.
  • Poziom 41  
    To może radiolinia do domofonu, skoro widać gości?
    Przy drzwiach wejściowych staram się nie dawać kontrolerów zintegrowanych ze względu na potencjalną łatwość nieautoryzowanego dostępu do wnętrza. Tu lepiej sprawdzają się kontrolery odizolowane od czytników, do pojedynczego przejścia wystarczy prosty zestaw PR411DR-SET z jakimś, wybranym czytnikiem. Reszta, jak xury napisał wyżej.
    W nocy jakoś fizycznie drzwi będą zamykane?
  • Poziom 15  
    Hej, zerknij na produkty ironlogic, tam są takie mini kontrolery, czytnik instalijesz na wejściu A kontroler wewnątrz.. jest to śmiesznie tanie że aż dziw że działa :). Byłem sceptyczny na początku ale gdy marudzilem to dystrybutor zapytał ile chcę gwarancji. Dają do 5lat.. Od tego czasu wykonałem kilka obiektów na oprogramowaniu w chmurze, płatny ale bajecznie prosty. Do prostego zarządzania jest darmowy program, wyciągniesz podstawowe logi itp.. w wersji najtańszej kontroler Z5R-Net, czytnik Matrix ii Mifare, konwerter 397usb, program free guardcomander. Poszperaj w google i proś o rabat.. pozdrawiam

Dodano po 24 [minuty]:

Zapomnialem bo pisałaś o czytniku stacjonarnym, Z2-USB. Jeśli jest problem z okablowanie, możesz zastosować konwerter lan lub wifi. Pozdrawiam