Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Mate 10 Lite - Jak wrócić do poprzedniej wersji systemu?

04 Kwi 2019 22:05 414 7
  • Poziom 3  
    Witam otóż mam problem, pisałem na forum Huawei ale oczywiście oni nie odpowiadają.. Mam problem ponieważ kilka miesięcy temu postanowiłem zrobić aktualizację do Androida 8.0.0 Emui. Już po zainstalowaniu czułem coś nie tak telefon jakby pracował wolniej i to mnie zdziwiło. Chcę wrócić do swojego Androida 7.0 albo 6.0 nie pamiętam jaki był zainstalowany na początku chcę wrócić do poprzedniej wersji systemu. Nie będę pobierał żadnych Fimewarów z jakiś stron innych chce po po prostu zrobić to normalnie powie mi ktoś jak wrócić do androida 7.0? Taki jaki był zainstalowany na początku.

• Poziom 40  
    Windows problemy napisał:
    Nie będę pobierał żadnych Fimewarów z jakiś stron innych chce po po prostu zrobić to normalnie powie mi ktoś jak wrócić do androida 7.0?

Już sobie odpowiedziałeś.
    Jeśli nie masz kopii zapasowej, jakiegoś punktu przywracania, z czasów, jak jeszcze miałeś poprzednią wersję, to bez pobrania innej wersji się nie obejdzie.
  • Poziom 3  
    Tomequ123 napisał:
    Windows problemy napisał:
    Nie będę pobierał żadnych Fimewarów z jakiś stron innych chce po po prostu zrobić to normalnie powie mi ktoś jak wrócić do androida 7.0?

Już sobie odpowiedziałeś.
    Jeśli nie masz kopii zapasowej, jakiegoś punktu przywracania, z czasów, jak jeszcze miałeś poprzednią wersję, to bez pobrania innej wersji się nie obejdzie.

Zrobiłem punkt przywracania poprzez aplikacje HiSuite jeśli pobieranie będzie wymagane to to zrobię jak napisałeś.

Dodano po 1 [minuty]:

kisiek napisał:

Właśnie to chciałem zrobić nie mam tej opcji Przywróć w HiSuite nie wiem dlaczego :/

Dodano po 37 [minuty]:

Posiadam werjse (C738) Czytałem, ze dla tej wersji nie jest mozliwe powrócenie do Androida 7. To chyba będzie mój ostatni telefon z tej marki.

Dodano po 7 [godziny] 56 [minuty]:

Są jakieś pomysły?

Dodano po 3 [godziny] 26 [minuty]:

Dodam że nie resteowalem telefonu czy jak zresetuje go to cofne się do androida 7 czy będzie nadal 8.0.0 tylko usunięte wszystkie pliki?
  • Poziom 32  
    Cofniecie sie do wczesniejszej wersji Androida w Huawei wymaga teraz wgrania starszej wersji bootloadera. Ze wzgledow bezpieczenstwa oficjalne narzedzie Huawei moze tego nie robic. Jest to do zrobienia za pomoca, juz teraz chyba wszystkich boxow do flashowania Huawei, ale wymaga rozebrania telefonu i wprowadzenia go w odpowiedni tryb w celu wgrania starszej wersji bootloadera.

Wiekszosc producentow w jakis sposob blokuje mozliwosc zanizenia softu wiec jesli to ma byc jednym z kryteriow wyboru na przyszlosc to mozesz sobie dosc mocno ten wybor ograniczyc.
  • Poziom 32  
    Jeśli nie masz do dyspozycji żadnego z kluczy/boxów to tak. Pamiętaj tylko, że telefon trzeba do tego rozebrać więc z ewentualną gwarancja producenta może być później problem.
  • Poziom 3  
    Dobrze udało sie wrócic do porzedniej wersji poprzez zatrzymanie aplikacji HiSuite w telefonie kiedy HiSuite w komputerze sprawdza aktualizacje trzeba szybko zatrzymac aplikacje dzieki za pomoc wyszystkim