Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung RL58GPEMH - Wysoka temperatura w lodówce.

05 Kwi 2019 14:08 372 1
 • Poziom 19  
  Witam Panowie
  Dzisiaj rano patrzę, a tu zonk, wskaźnik na panelu przednim miga, a w lodówce 10°C. Agregat pracuje, a poniżej zdjęcia, czy przypadkiem nie doszło do rozszczelnienia układu? W obecnej chwili wskaźnik przestał migać.

  Mały edit,zamrażarka pracuje poprawnie.

  Witam ponownie,okazało się że wewnątrz lodówki jest klapka,( dojście do niej znajduje się wewnątrz lodówki,trzeba wyjąć wszystkie półki, odkręcić 3 wkręty,wtedy mamy dostęp do tej nieszczęsnej klapki która jest sterowana silniczkiem ),ta otwiera się bądż zamyka w zależności od zadanej temperatury,na wodziku klapki nastąpiło zacięcie w opcji zamkniętej,dlatego temperatura w lodówce była wysoka 10 stp.
  przy okazji wyczyściłem sprężonym powietrzem tył w wymienniku,jak i całość przy agregacie,sprawdziłem drożność kanału odpływowego od parownika.
  lodówka pracuje poprawnie.
 • Computer Controls
 • Poziom 19  
  Witam ponownie.
  Okazało się, że wewnątrz lodówki jest klapka, (dojście do niej znajduje się wewnątrz lodówki), trzeba wyjąć wszystkie półki, odkręcić 3 wkręty, a wtedy mamy dostęp do tej nieszczęsnej klapki, która jest sterowana silniczkiem. Ta otwiera się bądź zamyka w zależności od zadanej temperatury, na wodziku klapki nastąpiło zacięcie w opcji zamkniętej, dlatego temperatura w lodówce była wysoka 10°C. Przy okazji wyczyściłem sprężonym powietrzem tył w wymienniku, jak i całość przy agregacie, sprawdziłem drożność kanału odpływowego od parownika.
  Lodówka pracuje poprawnie.