Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ursus c360 - wyciek z podnosnika, ciężko pali na zimnym

Kitek1337 06 Apr 2019 16:31 2241 6
    Kitek1337
    Level 4  
    Panowie mam problem z wyciekiem w podnośniku c-360 a mianowicie chodzi o uszczelnienie tylnych łap i czegoś z czego leci już prawie ciurkiem u dołu. Przy łapach to wiem ze są jakieś oringi albo uszczelki to z tym dam sobie rade ale jak to wygląda u dołu? Jest tam jakiś filtr podobno tylko jak go uszczelnić? Ogólnie to ten ciągnik więcej stoi jak jeździ bo jest używany tylko do okolo 10 hektarów i w sumie to już powoli kończę zabawę z rolnictwem więc nie chce się pchać w koszta. Chciał bym to wszystko uszczelnić żeby tylko nie leciał olej. Jeśli ktoś posiada jakieś schematy czy jakieś godne uwagi co do podnośnika tez chętnie bym na to spojrzał.

Druga sprawa to odpalanie, na zimnym kreci z 20 sekund zanim złapie a na ciepłym od strzała. Regenerowałem wtryski i sprawdzałem ze wszystko działa. Podejrzewam ze to wina pompy , co o tym myslicie?
  • Helpful post
    piachu1994
    Level 38  
    U góry na łapach zakładałem uszczelki od filtra oleju - pasują idealnie.
    Odnośnie dołu to zrób zdjęcie i wrzuć tutaj (podejrzewam, że leci z pompy).
    Ciężkie odpalanie to wina pompy, jednak próbowałeś podpompować pompką ręczna i odpalać? Filtry czyste?
    Kitek1337
    Level 4  
    Ursus c360 - wyciek z podnosnika, ciężko pali na zimnym

Wydaje mi się że leci z tego jakby otworu
  • Helpful post
    Vroobel1
    Level 14  
    Od dołu prawdopodobne cieknie ci ze śrub mocujących pompę i zabierak, trzeba spuscic olej, odkręcić ta cała pokrywę od dołu, i wymienić o-ringi które sa na śrubach pompy i zabieraka
    piachu1994
    Level 38  
    Kitek1337 wrote:
    Wydaje mi się że leci z tego jakby otworu

Tam widzę jedynie dużo piachu, ziemi. Weź użyj myjki ciśnieniowej i dobrze wymyj. Myślę, że będzie widać jak na dłoni miejsce wycieku.
    Kitek1337
    Level 4  
    Jak będę robił to umyje, narazie chce wiedzieć na co mam się przygotować.
    piachu1994
    Level 38  
    Kitek1337 wrote:
    Jak będę robił to umyje, narazie chce wiedzieć na co mam się przygotować.

To cieknie Tobie z pompy.