Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung UE49KU6470 Bluetooth wyłączenie

06 Kwi 2019 17:24 246 6
  • Poziom 8  
    Witam.
    Czy w telewizorze Samsung UE49KU6470 istnieje możliwość wyłączenia na stałe modułu Bluetooth?
    Jak podłączam słuchawki bluetooth w innym pokoju to najpierw łączą się z tym telewizorem i jest to problemowe. Usunięcie z listy urządzeń bluetooth tych słuchawek nie pomaga, wykrywa je od nowa. Dopiero wyłączenie tego telewizora pozwala na zalogowanie słuchawek do drugiego urządzenia.
  • Poziom 21  
    Wejdź w ukryte menu i wyłącz , W seria F na wyłączonym tv robi się info/menu/mute i start czyli czerwony guzik , U ciebie nie wiem czy tak samo sprawdź .
  • Poziom 8  
    Niestety nie da rady w ten sposób wejść do menu serwisowego. Pilot od tego modelu jest minimalistyczny i nie ma takich przycisków ale nawet jak wykorzystam pilota od innego modelu to też nie da się w ten sposób wejść do tego menu.
  • Poziom 21  
    Co ty gadasz ? w pilocie nie ma guzika( info) nie ma( menu) nie ma (mute) ? każdy pilot jaki widziałem ma te guziki . ogarnij się .
  • Poziom 31  
    Czyli musisz kupić zamiennik za niecałe 30 zł. Tam są wszystkie przyciski.
  • Poziom 21  
    kotipsoti napisał:
    A taki widziałeś? Ogarnij się.

A gdzie masz ten drugi właściwy ?ten ze zdjęcia to jest do wygodnej obsługi smart , ja dostałem dwa piloty.