Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przystawka smart set top box (Android)

golec2604 07 Kwi 2019 12:23 99 0
    golec2604
    Poziom 16  
    Od jakiegoś czasu interesuje sie zakupem sprzętu smart TV. Najjpierw myślałem o telewizorze smart, ale że sa różne smart systemy na telewizory zalezna od producenta, postanowiłem postawić androida zeby miec duzy zakres aplikacji, ale znowu wyczytałem że kiepsko z aktualizacją systemu na telewizorach. A wiec postanowiłem że jak bede kupował telewizor to kupie dobry duzy telewizor ale tylko w formie jako monitor. I postanowiłem że kupie sobie przystawke pod telewizor z androidem. uż nawet szukałem na necie róznych takich boxów ale międzyczasie Play (operator komórkowy) wprowadził usługę 6 m-cy za darmo Play now z taka przystawka, więc wiozłem na próbę, dla zabawy.
    To moje pierwsze spotkanie ze sprzętam smart TV. Włańczam ten box od playa (operator komórkowy) pierwsze wrażenia Android TV jest wizualnie inny niż standardowy (wole jednak wersje standardową), druga rzecz to w wyszukiwarce google play brak dużo aplikacji które moge wyszukać na google play w komórce.
    Z powodu tego mam kilka pytań:
    1. Co jest powodem na to że brak sporo aplikacji w android TV znanych z telefonowego androida?
    2. Czy mozna jakoś na to poradzić??
    3. Czy sa może przystawki z androidem takim jak w komórkach? A jeśli tak to jakie to są?

Miałem nadzieje ze jak kupie telewizor z androidem lub przystawke z androidem to bede miał wszystko to samo co na komórce/tablecie.

Czekam na Wasse rady.