Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e39 - Kodowanie kluczyka BMW e39

08 Kwi 2019 16:58 333 4
 • Poziom 4  
  Cześć

  Istnieje możliwość zakodowania kluczyka jakimś ogólno dostępnym programem? Centralka z pilota się nie otwiera... zakodowanie kluczyka poprzez włożenie w stacyjkę i wyjęcie itd. nie działa. Wiąże to z tym że mam wykodowany ews w sterowniku silnika. Dodam że kluczyki wykodowały się bo odłączyłem wtyczki od ews oraz gm.
 • Poziom 17  
  Ponowne uruchomienie pilota jest możliwe na dwa sposoby. Pierwszy to udanie się z tym zadaniem do ASO, gdzie zapłacimy za usługę przynajmniej 100 złotych.
  Drugi jest banalnie prosty i tani. Wbrew zapewnieniom doradców serwisowych, że trzeba podłączyć auto do komputera i oczywiście za to zapłacić, wystarczy tylko wsiąść do samochodu i zamknąć drzwi. Następnie włożyć nowy kluczyk do stacyjki i włączyć zapłon, ale nie uruchamiać silnika.
  Gdy zapalą się wszystkie kontrolki na pulpicie, należy wcisnąć na kluczyku przycisk otwierania drzwi. Po pięciu sekundach kluczyk automatycznie się zaprogramuje i pozwoli dalej sterować zamkami. Teraz należy wyjąć kluczyk i sprawdzić, czy pilot działa. Jeśli nie uda nam się to za pierwszym razem należy powtarzać do skutku.
  Metoda jest w 99% skuteczna. 1% ryzyka (ostrożnie) .
 • Poziom 4  
  Kolego po pierwsze znam to i nie działa prrawdopodobnie przez wykodowany ews.
 • Poziom 4  
  Kolego znam to i nie działa prrawdopodobnie przez wykodowany ews.