Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kompaktowe moduły do zasilaczy o wysokiej mocy z interfejsem PMBus - webinarium

ghost666 09 Kwi 2019 12:42 357 0
 • Kompaktowe moduły do zasilaczy o wysokiej mocy z interfejsem PMBus - webinarium
  Zredukuj czas projektowania i uruchomienia swojego systemu, jednocześnie poprawiając jakość i niezawodność swojego systemu, eliminując z procesu tworzenia urządzenia ryzyko, związane z projektowaniem sekcji zasilania systemu - tak Renesas zachęca do wykorzystania z nowych modułów zasilających ISL82xxM. Są to nowoczesne, hybrydowe układy zasilające wyposażone w interfejs PMBus, dostarczane w wyjątkowo kompaktowej obudowie.

  Renesas ma przyjemność zaprosić na internetowe seminarium poświęcone tym nowym modułom. W ramach prezentacji uczestnicy dowiedzą się o:

  * Zaawansowanej analogowej pętli sprzężenia zwrotnego, która zapewnia najlepszą w swojej klasie pracę, jeśli chodzi o reakcje o skoki napięcia wejściowego czy pobieranego z układu prądu.
  * Głównych cechach układów ISL82xxM - kompletnego, kompaktowego modułu zasilania, który umożliwia stworzenie zasilacza do systemu bez żadnych nakładów projektowych. Moduły te mają wydajność prądową na poziomie 10 A i 15 A i mogą być wyposażone w interfejs PMBus do sterowania i zbierania informacji. Moduły mają kompatybilne pomiędzy sobą wyprowadzenia, co ułatwia realizację szybkich zmian w projekcie systemu.

  Zarejestruj się już teraz, żeby dowiedzieć się, jak w Twoim systemie przydać może się opisywany moduł. Webinarium odbędzie się dwukrotnie, w dogodnym czasie dla różnych regionów. Dla Europy przewidziano termin 17 kwietnia bieżącego roku o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

  Na webinarium zarejestrować można się tutaj.

  Źródło: Materiały prasowe firmy Renesas.

  Fajne! Ranking DIY
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9757 postów o ocenie 7935, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.