Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kompaktowe moduły do zasilaczy o wysokiej mocy z interfejsem PMBus - webinarium

ghost666 09 Kwi 2019 12:42 225 0
 • Kompaktowe moduły do zasilaczy o wysokiej mocy z interfejsem PMBus - webinarium
  Zredukuj czas projektowania i uruchomienia swojego systemu, jednocześnie poprawiając jakość i niezawodność swojego systemu, eliminując z procesu tworzenia urządzenia ryzyko, związane z projektowaniem sekcji zasilania systemu - tak Renesas zachęca do wykorzystania z nowych modułów zasilających ISL82xxM. Są to nowoczesne, hybrydowe układy zasilające wyposażone w interfejs PMBus, dostarczane w wyjątkowo kompaktowej obudowie.

  Renesas ma przyjemność zaprosić na internetowe seminarium poświęcone tym nowym modułom. W ramach prezentacji uczestnicy dowiedzą się o:

  * Zaawansowanej analogowej pętli sprzężenia zwrotnego, która zapewnia najlepszą w swojej klasie pracę, jeśli chodzi o reakcje o skoki napięcia wejściowego czy pobieranego z układu prądu.
  * Głównych cechach układów ISL82xxM - kompletnego, kompaktowego modułu zasilania, który umożliwia stworzenie zasilacza do systemu bez żadnych nakładów projektowych. Moduły te mają wydajność prądową na poziomie 10 A i 15 A i mogą być wyposażone w interfejs PMBus do sterowania i zbierania informacji. Moduły mają kompatybilne pomiędzy sobą wyprowadzenia, co ułatwia realizację szybkich zmian w projekcie systemu.

  Zarejestruj się już teraz, żeby dowiedzieć się, jak w Twoim systemie przydać może się opisywany moduł. Webinarium odbędzie się dwukrotnie, w dogodnym czasie dla różnych regionów. Dla Europy przewidziano termin 17 kwietnia bieżącego roku o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

  Na webinarium zarejestrować można się tutaj.

  Źródło: Materiały prasowe firmy Renesas.


  Fajne! Ranking DIY
  Byłeś na tym wydarzeniu? Jak się podobało? Odpowiedz w tym temacie, publikując relacje, zdjęcia, materiały. Napisz do nas, a otrzymasz punkty za relację.