Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Makita DGA 504 - nie włącza sie

09 Kwi 2019 17:40 144 6
  • Poziom 3  
    Witam, mam taki problem z moja szlifierka makita dga 504 wczoraj chodziła piknie ładnie docinałem sobie druty o grubości 8mm wyłączyłem wypiąłem akumulator i zapakowałem do walizki ;d na 2 dzień chcąc naostrzyć nóż do kosiarki wpinam akumulator a tu 0 reakcji... gdy włączam nie zaświecają się nawet diody wskazujące naładowanie, akumulatory są na pewno sprawne i naładowane, rozebrałem ja a tu sama elektronika bo to wersja bez szczotkowa.. gwarancja już minęła, szlifierka była bardzo mało używana i nie katowana.
    Jeśli padła ta elektronika "moduł" ze stojanem to czy to warto naprawiać i jakie są tego koszta a może to jakiś drobiazg?
    Proszę o pomoc pozdrawiam Marcin!
  • Poziom 24  
    Baterie sprawdziłeś miernikiem bo inaczej to one mogą być winne jak tak z niczego szlifierka przestała działać.
  • Poziom 3  
    Mam 4 baterie 5Ah i 2 sztuki 3Ah i na wszystkich to samo a w innych elektronarzędziach działają normalnie to raczej nie wina akumulatorów
  • Poziom 21  
    Możesz zrobić dokładne zdjęcia wnętrza tej szlifierki?
  • Poziom 37  
    Witam - proszę sprawdzić włącznik może jest uszkodzony ;

Dodano po 46 [sekundy]:

Makita DGA 504 - nie włącza sie
  • Poziom 3  
    Witam, sprawdziłem go multimetrem opcja pikania i wygląda na sprawny.. pewnie poszła ta płytka co jest zalana jakimś żelem.. czy ktoś z forum zajmuje się naprawami takich rzeczy? oczywiście nie za darmo ;d