Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung M2825 - Drukarka odbija tekst na pierwszej stronie

10 Kwi 2019 12:02 135 2
  • Poziom 10  
    Witam, problem polega na tym, że drukarka odbija pierwszą linijkę drukowanego tekstu kilka razy na pierwszej stronie, kolejne strony druku wychodzą bezbłędnie. Wygląda to tak jak by się wałek transferowy nie dogrzał się, drukarka pobiera kartkę i część pierwszych znaków zostaje na wałku i odbija się ponownie. Kolejne strony są już czyste.
  • Poziom 13  
    Na jakim tonerze pracuje urządzenie? Czy podmieniałeś kartridż inny? Zakładam, że wałek grzejny sprawdzony i jest w dobrej kondycji? Tego modelu drukarki mam w obsłudze chyba tylko 2szt, i takiego przypadku w nich nie miałem. W innych większych urządzeniach problem z utrwalaniem pierwszej kartki zawsze wiązał się z słabej jakości tonerem(zamiennikiem). Jeśli podpowiedzi nie dadzą pozytywnego rezultatu, w odpowiedzi wrzuć skan kartki ze "skazą". Czekam na odpowiedź
  • Poziom 10  
    Samsung M2825 - Drukarka odbija tekst na pierwszej stronie Zrobiłem zdjęcie bo skaner nie wychwycił. Tonery były podmieniane bęben też był podmieniany. Wałka grzejnego nie sprawdzałem, nie jestem serwisantem i nie mam części a nie chcę pchać się w niepotrzebne koszty.