Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beldray odkurzacz 2 w 1 - kontrola ładowania akumulatora

10 Kwi 2019 21:18 237 10
  • Poziom 3  
    Posiadam odkurzacz Beldray 2 w 1 Cordless Wet and Dry Vac, ale instrukcja do niego jest w jezyku angielskim, mam problem bo nie wiem czy podlaczony do ladowania ma jakies widoczne symbole swietlne ze sie ładuje, jak dlugo ma sie ładowac i czy jak juz bedzie naładowany to sie cos zaswieci, bo teraz siedzi ładowarce i nawet nie wiem czy sie ładuje bo nic sie nie swieci. Prosze o podpowiedz bo nigdzie nie moge tego znalezc wiec pisze tu, moze ktos ma albo mial taki odkurzacz i mi podpowie.
  • Poziom 38  
    Witam - sygnalizuje ładowania kontrolka ( lampka ) umieszczona na gurze rączki .
    Na dole rączki jest gniazdo ładowarki .

Dodano po 26 [minuty]:

• Poziom 3  
    tak rozumiem, ale nic sie nie swieci, byc moze to wada przejsciowki z angielskiego na polska koncowke pewnie nie przekazuje pradu, Cala noc sie ladowalo i nic sie nie pojawilo, nawet wtyczka nie byla ciepla, jeszcze sprobuje kupic druga przejsciowke, ale jak nic nie zadziala to zwroce odkurzacz sprzedajacemu, bo potrzebuje sprawne urzadzenie a nie zlom. dziekuje za informacje jakby co to jeszcze napisze. Pozdrawiam Zofia Chudek
  • Poziom 38  
    Witam - w angielskiej wtyczce może być bezpiecznik ( może być przepalony ) proszę
    sprawdzić .

Dodano po 4 [minuty]:

• Poziom 3  
    Dziękuję, ale syn cos tam pogrzebał w tej przejściówce i teraz sie ładuje. Na razie jest dobrze, zobaczymy dalej jak sie znowu rozładuje czy wtedy będzie ładować.
    Edit:

No niby działa, ale cos jeszcze jest nie tak, bo raz działa 5 minut, drugi kilka sekund i znowu sie świeci czerwona lampka jakby bateria sie rozładowała, ale po kilku minutach gaśnie i znów przez chwile można odkurzać. Ja już nie wiem co z tym zrobić, może Pan mi cos doradzi. Kupiłam ten odkurzacz żeby odkurzać nim, a tu nawet jednego dywanu nie mogę odkurzyć.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
  • Poziom 38  
    Witam - na filmiku widać że ładowanie akumulatora jest sygnalizowane migającą kontrolką .
    Po naładowaniu do pełna ( czas może być różny - zależy od stopnia rozładowania )
    kontrolka przestaje migać - świeci ciągłym światłem .
    Filmik jest umieszczony w sieci .
  • Poziom 3  
    gdzie moge znalezc ten filmik wiem ze pewnie na youtubie, jakby Pan podal mi adres albo choc tytul, to bym go obejrzala i tam znalala rozwiazanie mojego problemu, bylabym bardzo wdzieczna
  • Poziom 38  
    Wszystko jest w sieci .
  • Poziom 3  
    niestety nie rozwiazalo to problemu. Sprzedajacy przyslal mi drugi egzemplarz z napedem i dopoki bateria byla naladowana to odkurzal ale jak sie rozladowala to juz koniec znow sie nie ładuje. Kupilam juz nowe przejsciowki bo tamta sie rozpadla i wyglada na to ze do ładowarki wogole nie dochodzi prad bo w zadnym z odkurzczy nic sie nie swieci. juz mam dosyc tych problemow, juz nie wiem co robic.
  • Poziom 38  
    Witam - niech elektryk sprawdzi skuteczność gniazd w mieszkaniu ( może coś nie łączy ) ?
  • Poziom 3  
    Juz przekladałam do innego gniazda i jest tak samo ale wszystko inne dziala wiec to nie wina gniazda.