Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Beldray odkurzacz 2 w 1 - kontrola ładowania akumulatora

zojkaa 10 Apr 2019 21:18 636 10
    zojkaa
    Level 4  
    Posiadam odkurzacz Beldray 2 w 1 Cordless Wet and Dry Vac, ale instrukcja do niego jest w jezyku angielskim, mam problem bo nie wiem czy podlaczony do ladowania ma jakies widoczne symbole swietlne ze sie ładuje, jak dlugo ma sie ładowac i czy jak juz bedzie naładowany to sie cos zaswieci, bo teraz siedzi ładowarce i nawet nie wiem czy sie ładuje bo nic sie nie swieci. Prosze o podpowiedz bo nigdzie nie moge tego znalezc wiec pisze tu, moze ktos ma albo mial taki odkurzacz i mi podpowie.
    wojtek 9007
    Level 39  
    Witam - sygnalizuje ładowania kontrolka ( lampka ) umieszczona na gurze rączki .
    Na dole rączki jest gniazdo ładowarki .

Dodano po 26 [minuty]:

zojkaa
    Level 4  
    tak rozumiem, ale nic sie nie swieci, byc moze to wada przejsciowki z angielskiego na polska koncowke pewnie nie przekazuje pradu, Cala noc sie ladowalo i nic sie nie pojawilo, nawet wtyczka nie byla ciepla, jeszcze sprobuje kupic druga przejsciowke, ale jak nic nie zadziala to zwroce odkurzacz sprzedajacemu, bo potrzebuje sprawne urzadzenie a nie zlom. dziekuje za informacje jakby co to jeszcze napisze. Pozdrawiam Zofia Chudek
    wojtek 9007
    Level 39  
    Witam - w angielskiej wtyczce może być bezpiecznik ( może być przepalony ) proszę
    sprawdzić .

Dodano po 4 [minuty]:

zojkaa
    Level 4  
    Dziękuję, ale syn cos tam pogrzebał w tej przejściówce i teraz sie ładuje. Na razie jest dobrze, zobaczymy dalej jak sie znowu rozładuje czy wtedy będzie ładować.
    Edit:

No niby działa, ale cos jeszcze jest nie tak, bo raz działa 5 minut, drugi kilka sekund i znowu sie świeci czerwona lampka jakby bateria sie rozładowała, ale po kilku minutach gaśnie i znów przez chwile można odkurzać. Ja już nie wiem co z tym zrobić, może Pan mi cos doradzi. Kupiłam ten odkurzacz żeby odkurzać nim, a tu nawet jednego dywanu nie mogę odkurzyć.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
    wojtek 9007
    Level 39  
    Witam - na filmiku widać że ładowanie akumulatora jest sygnalizowane migającą kontrolką .
    Po naładowaniu do pełna ( czas może być różny - zależy od stopnia rozładowania )
    kontrolka przestaje migać - świeci ciągłym światłem .
    Filmik jest umieszczony w sieci .
    zojkaa
    Level 4  
    gdzie moge znalezc ten filmik wiem ze pewnie na youtubie, jakby Pan podal mi adres albo choc tytul, to bym go obejrzala i tam znalala rozwiazanie mojego problemu, bylabym bardzo wdzieczna
    wojtek 9007
    Level 39  
    Wszystko jest w sieci .
    zojkaa
    Level 4  
    niestety nie rozwiazalo to problemu. Sprzedajacy przyslal mi drugi egzemplarz z napedem i dopoki bateria byla naladowana to odkurzal ale jak sie rozladowala to juz koniec znow sie nie ładuje. Kupilam juz nowe przejsciowki bo tamta sie rozpadla i wyglada na to ze do ładowarki wogole nie dochodzi prad bo w zadnym z odkurzczy nic sie nie swieci. juz mam dosyc tych problemow, juz nie wiem co robic.
    wojtek 9007
    Level 39  
    Witam - niech elektryk sprawdzi skuteczność gniazd w mieszkaniu ( może coś nie łączy ) ?
    zojkaa
    Level 4  
    Juz przekladałam do innego gniazda i jest tak samo ale wszystko inne dziala wiec to nie wina gniazda.