Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Subiekt GT 1.25 - Poszukuję pliku instalacyjnego

10 Kwi 2019 22:52 339 10
  • Poziom 31  
    Witam
    Panowie poszukuje pełnego pliku instalacyjnego Subiekta GT 1.25 używany był na starszym sprzęcie z windows XP i niestety dysk powoli się kończy. Chciałem przenieść na windows 7 na SSD niestety aktualizacja do najnowszej wersji 1.56 wywala błędy podczas końcowej konfiguracji.

Czy ktoś z użytkowników będzie posiadał pełny instalator starszej wersji?

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 31  
    Chodzi o pełną wersję a nie uaktualnienia. Pełna wersja do zainstalowania wraz z SQL do pierwszego uruchomienia. Pod Twoimi linkami tego nie ma.
  • Poziom 31  
    To aktualizacja pełna wersja zajmuje o wiele więcej. Ewentualnie szukam osoby która pomoże przez Teamviewier uruchomić najnowsza wersje.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Mam całą oryginalną płytkę 1.25 (1.25.10), wszystko zajmuje 652MB. Z tego sama instalka programu to 259MB, a bazy danych (MS SQL 2008 R2) 58MB - 32bitowa/74MB 64bitowa.
    Płytka to oficjalnie aktualizacja, ale zawiera pełne instalki wszystkiego (razem z .NET, instalatorem windows, sterownikami urządzeń fiskalnych, itd.), jedyny minus jest taki, że trzeba zainstalować ręcznie serwer SQL i domyślnie trzeba będzie założyć na niego hasło (przy instalacji jednostanowiskowej nie będzie to problemem).

Napisz co potrzebujesz (minimum to program czyli 259MB, instalkę SQL można znaleźć w necie) i mogę to wrzucić na dysk Google.

Edit: ewentualnie napisz jakie błędy masz przy instalacji najnowszej i może pomogę. Najczęstszy błąd to powielanie się stawek VAT (w wersji 1.25 nie było 23%, więc jak się dodało ręcznie, to potem były problemy jak kreator chciał dodać zdublowaną stawkę).
  • Poziom 31  
    Najlepiej całość jeśli możesz gdzieś wgrać na jakiś hosting będę wdzięczny.
    Takie błędy wywala:

Code:
    Czas: Aktualizacja podglądów F9 dla CRM 00:00:00 

Wpisywanie domyślnych parametrów wydruków...Nie powiodło się:
    Błąd 0x80040E14: Column name or number of supplied values does not match table definition.
    Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 0x80040e14: IDispatch error #3092
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    OK, jutro wrzucę całość, nie mam w tej chwili pod ręką.
    Błąd pojawia się przy aktualizacji bazy danych w momencie podnoszenia wersji (aktualizacja z wersji 1.25 do 1.26 i tak dalej), czy na samym końcu jak już przerobi do 1.56 i aktualizuje resztę (wzorce wydruków itp.)?
    Możesz podać na którym skrypcie się wykrzacza jak masz to w logu z konwersji (np. "Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files (x86)\InsERT\InsERT GT\Skrypty\skrypt1.5103_1.5200.enc").
  • Poziom 31  
    Na samym końcu już po aktualizacjach.
  • Poziom 31  
    Dziękuję za pomoc.