Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A6 C6 2.0 TDI - Błąd 18291 Podczas jazdy zapala się kontrolka świec żarowych

11 Kwi 2019 09:17 1350 6
  • Poziom 9  
    Witam podczas jazdy zapala się kontrolka świec żarowych wyskakuje błąd 18291 błąd sporadyczny po skasowaniu jest spokój przez jakiś czas, potem ponownie wyskakuje przekopałem trochę danych i nic, ma może ktoś jakieś informacje na temat tego błedu oraz przyczyny powstawania nie moge znaleźć żadnych info. na ten temat.
  • Poziom 7  
    ja bym sprawdził na początek przewody do świec czy nie są nigdzie uszkodzone lub poluzowane

Moderowany przez T5:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 19  
    Za mało danych. Który rok tego auta? Jaki silnik PD czy CR? Jaka skrzynia? Czym odczytywałeś błędy i jaki był opis?
    Kontrolka mruga czy zapala się na stałe?
  • Poziom 9  
    Audi A6 2.0 tdi 2005 manual pompowtryski odczytane vag 5053 18291 włącznik pozycji parkowania, neutralny, niewiarygodny sygnał, zbyt duża wartość rezystencji. Spirala nie pali się cały czas zapala sie czasami i mryga. Przeszukałem listy z kodami i nic tego błędu nie ma.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Sprawdź czujnik na pedale sprzęgła i hamulca
  • Poziom 9  
    Nie dawno miałem kłopot z odpalaniem przelutowałem mikro styki i przeczysciłem włącznik na pedale sprzęgła był lekko ugotowany potym pali bardzo dobrze. A spirala świec włacza sie dokładnie tak samo jak przy uszkodzonym czujniku sprzęgła tylko wczesniej nie wyskakiwał 18291 zerknę na te włączniki pedałów jeszcze raz.
  • Poziom 9  
    Miałeś rację czujnik sprzęgła zacinał się jak do tej pory jest wszystko ok dzięki za pomoc