Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć unifon Cyfral ADA-03C4 SLIM-A)

13 Kwi 2019 05:18 510 3
  • Poziom 2  
    Witam, chce wymienić stary domofon na nowy. Ze ściany wychodzi 6 cienkich przewodów i podłączone były tak jak na załączonym zdjęciu. Dwa podłączone, reszta luzem nie biorąca udziału i domofon działał. Po rozmowie z doradcą w sklepie kupiłem model Cyfral Unifon Analogowy (ADA-03C4 SLIM-A). Przy podłączeniu w takim samym ustawieniu jak stary domofon nie działa. Gdy zamienię kolory stronami zaczynają się jakieś szumy ale to na tyle. Co robić?

Moderowany przez Tracer2:

Osoba nie widzi , jak w momencie pisania tytułu wyświetla się komunikat, że słowo "PROBLEM" w tytule jest zakazane ???Tylko czeka aż Mod poprawi?

[3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Specjalista Domofony
    Mandragora123 napisał:
    Po rozmowie z doradcą w sklepie kupiłem model Cyfral Unifon Analogowy (ADA-03C4 SLIM-A). domofon nie działa. Co robić?

Wrócić do doradcy i powiedzieć, że źle Ci doradził. Potrzebujesz unifon cyfrowy, a nie analogowy. Jak chcesz żebyśmy my Ci dobrali unifon, to wrzuć zdjęcie kasety, z której się do Ciebie dzwoni.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Ircys napisał:
    Mandragora123 napisał:
    Po rozmowie z doradcą w sklepie kupiłem model Cyfral Unifon Analogowy (ADA-03C4 SLIM-A). domofon nie działa. Co robić?

Wrócić do doradcy i powiedzieć, że źle Ci doradził. Potrzebujesz unifon cyfrowy, a nie analogowy. Jak chcesz żebyśmy my Ci dobrali unifon, to wrzuć zdjęcie kasety, z której się do Ciebie dzwoni.

Pozdrawiam