Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A2 centralny zakem - centralny zamek programowanie

kaczor2502 13 Apr 2019 14:04 1422 1
 • #1
  kaczor2502
  Level 13  
  Witam, mam problem z audi A2 2003r. po dorobieniu klucza do auta, próba przypisania centralnego zamka według instrukcji:
  Model (VIN) 8Z0 (8Z)
  1. Przekręcić stacyjkę w pozycję ON za pomocą klucza 1
  2. Zablokuj drzwi kierowcy mechanicznie za pomocą klucza 2
  3. Wciśnij przycisk zamykania 5 razy by wymazać wszystkie piloty.
  4. W celu zakodowania 1 pilota wciśnij przycisk otwierania 1 raz, odczekaj 3 sekundy, po czym ponownie wciśnij przycisk otwierania - drzwi się odblokują
  5. W celu zakodowania 2 pilota wciśnij przycisk otwierania 2 razy, odczekaj 3 sekundy, po czym ponownie wciśnij przycisk otwierania - drzwi się odblokują


  Zrobiłem w ten sposób, zamieniłem również kluczyki i efekt taki że udało się wykasować klucze (oryginalny przestał otwierać i zamykać) natomiast nie można przypisać ani jednego kluczyka.

  Kluczyk dobrany po numerze oryginału
 • #2
  berthold61
  Level 26  
  Najlepiej robić to za pomocą vag-com ale te nasze audiki czasem mają problem z modułem komfortu i nikt nie jest w stanie ich zmusić do połączenia , kabelek kosztuje ok 20 zł , ja mam dwa kabelki jeden vag-com drugi VCP i nie da się połaczyć z modułem komfortu 46 jak również z centralnym zamkiem 35 , tak to wygląda , na forum audi a2 jest opisanych kilka sposobów i może któryś ci podejdzie .
  http://www.audia2.fora.pl/index.php