Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows live mail 2012 na Windows 10, brak dźwięku przychodzącej poczty.

14 Apr 2019 13:51 555 2
  • Level 9  
    Witam serdecznie, postanowiłem przejść na W10 z W7.
    Jednak klient poczty jest nie do zaakceptowania, po lekkich problemach udało mi sięzainstalować klienta poczty z W7 czyli Windows Live Mail.
    Sam program działa prawidłowo lecz mam problem z odtwarzaniem dźwięku przychodzącej poczty.
    W samej poczcie mam ustawione odtwarzanie dźwięku, w systemowych ustawieniach dźwięku mam wybrany dla tej funkcji odpowiedni dźwięk, tam też jest on właściwie odtwarzany w opcji "odwtórz".
    Jednak podczas nadchodzącej wiadomości program WLM nie odtwarza go wcale.
    Dodam że wszystkie inne dźwięki systemowe które sobie przypisałem działają znakomicie, czyli zmniejszanie/powiększanie okna, zrzucenie na pasek i przywrócenie okna z paska też działa prawidłowo.
    Pisałem już po różnych forach i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
    Może tutaj znajdzie się ktoś kto potrafi mi pomóc.
    Z góry dziękuję za wszelakie podpowiedzi.
  • Level 20  
    Pewnie da się ustawić dźwięk w kliencie.Spróbuj tego a potem jeśli nie zadziała trzeba będzie porównać jak włączają te dźwięki oba systemy i dopasować je do siebie.
  • Level 9  
    Jeśli chodzi o klienta to domniemam że masz na myśli WLM, tak jak pisałem wcześniej, mam zaznaczone odtwarzanie dźwięku dla przychodzącej poczty.
    Nie rozumiem co masz na myśli odtwarzanie przez oba systemy ?
    Mam W10 a nie dwa , na W7 miałem tego klienta poczty i dlatego zainstalowałem go na W10.
    Sam program poczty działa prawidłowo, oprócz odtwarzania dźwięku przychodzącej wiadomości.