Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

B593- po resecie brak możliwości połączenia

14 Kwi 2019 21:09 78 1
  • Poziom 9  
    Witam. Rozpisze swój problem od początku. Wyjechałem do Anglii i tu używam internetu mobilnego, dlatego jestem w posiadaniu tego routera. Ostatni używałem go około roku temu dlatego zapomniałem do niego hasła więc pomyślałem że go zresetuje do ustawień fabrycznych i zrobię wszystko od nowa. Tu pojawia się problem, po resecie nazwa sieci jest inna niż nazwa na karteczce na odwrocie i nie jestem w stanie w żaden sposób się połączyć. Nie jestem w posiadaniu kabla (szukałem w najbliższym miasteczku, ale nigdzie nie sprzedają) a przez WPS nie da się połączyć, tak jak by ta opcja była dezaktywowana. Moje pytanie to czy jest jakiś sposób aby połączyć się z routerem i drugie pytanie jakim cudem po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenie ma inne dane/parametry niż na odwrocie?
  • Poziom 21  
    Witam.
    Cuda się zdarzają, jak się w nie wierzy?
    A teraz do rzeczy. Najprościej wszystkie czynności wykonać posiadając kabel sieciowy. Skoro to problem, to pytanie podstawowe po czym zakładasz że jest wykonany reset do ustawień fabrycznych? Czy pojawiła się sieć o tej nazwie z nalepki? A jeśli tak to hasło musi być poprawne. Zwracaj uwagę na litery małe i duże bo może tu jest pies pogrzebany. A poza tym ten ruter ma opcję WPS (PIN) i to jest ułatwiony proces logowania do sieci. Praktycznie wszystko się dzieje samo.
    Pisz co u Ciebie?
    Pozdrawiam Piko.