Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik Electrolux EOC5851AOX - błąd F239

15 Kwi 2019 22:35 1242 6
  • Poziom 2  
    Witam posiadam piekarnik do zabudowy Electrolux EOC5851AOX. Dziś pojawił mi się błąd F239. Nic nie mogę zrobić czy ktoś z szanownych kolegów ma może doświadczenie w tej kwestii? Z góry dziękuję i pozdrawiam

• Poziom 39  
    AGD Początkujący + świeże konto = kłopoty
    Wezwij serwis, który zdiagnozuje uszkodzenie po poślesz ten piekarnik na Marsa.
    Kod wskazuje na uszkodzenie panela obsługi, może być uszkodzona szyna danych po między modułami.
  • Poziom 2  
    Witam ponownie dziękuję za troskę ;)
    Dodam, że ten błąd pojawia się i znika (występuje czasowo). Gdzieś wyczytałem na angielskich stronach, że jest to związane z wilgocią, która się tam dostaje. Podpowiedzcie co kupić i wymienić. Na zdjęciach widać jak producent zaizolował elementy elektroniczne. Myślicie czy można to reklamować jako niedoróbkę, która była powodem padnięcia elektroniki.
    Pozdrawiam.
    Piekarnik Electrolux EOC5851AOX - błąd F239 Piekarnik Electrolux EOC5851AOX - błąd F239 Piekarnik Electrolux EOC5851AOX - błąd F239
  • Poziom 2  
    A oto odp. Infolini "Uprzejmie informujemy, że wskazany błąd informuje o problemie z regulatorem dotyku" patrząc na rysunek z posta wyżej, który to regulator dotyku?
  • Poziom 2  
    Dziękuję za link. Droga ta płytka zastanawiam się czy ściągać tego serwisanta czy kupić ten panel dotykowy i go podmienić z oryginalnym. W razie W jak nie będzie to to chyba mogę to odesłać?
    Piekarnik Electrolux EOC5851AOX - błąd F239
  • Poziom 1  
    Dzień dobry,

U mnie jest ten sam błąd F239 - piekarnik electrolux EOA457510X. Czy naprawił Pan już swój piekarnik? Czy trzeba było wymienić cały panel czy może udało się go naprawić? Jaki był koszt tej naprawy?