Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co członkowie forum elektroda.pl mogą zrobić dla odbudowy katedry Notre Dame

dariuse 16 Kwi 2019 22:35 144 2
    dariuse
    Poziom 12  
    Co członkowie forum elektroda.pl mogą zrobić dla odbudowy katedry Notre Dame

Większość ma ograniczone środki, aby dokonywać wpłat pieniężnych na konto.

Zatem proponuję zorganizowanie szeregu konkursów z nagrodami w sekcji
    DIY projects

z opcją przekazywania nagrody na rzecz odbudowy katedry Notre Dame, przez nagrodzonych

Mam 2 projekty domowej produkcji filamentów do druku 3D metodą grawitacyjną,
    ale sa kasowane, gdyż nie mam możliwości dodania obrazków, bo jest awaria i obrazki się nie wyświetlają
    w wiadomościach.

I nagrodą są pendrivy 64GB i chętnie je przekażę, gdy uda mi się wysłać te projekty wraz ze zdjęciami.

Znalazłem wyjaśnienie:

Nie ładują się obrazki z serwera:

https://static2.elektroda.pl/img/preloader2.svg

=========================================
    gulson
    Administrator Systemowy   Offline

Oczywiście nie powinien nasz serwer tak działać, aby doklejanie czegokolwiek do adresu powodowało nie wyświetlanie obrazków.
    Z drugiej strony ten stan może mieć pozytywny wpływ na zmniejszenie transferu generowanego poza Elektroda (zmniejszenie kosztów łącza).
    Więc to chyba dobrze? :)
    Madrik
    Moderator Robotyka
    Daruj sobie.

Chcesz pomóc? To zgłoś się gdzieś jako wolontariusz. Zapewniam cię, że wiele organizacji doceni taką formę pomocy z twojej strony.

A pomysły w stylu weźmy się i zróbcie... nie u nas.

Poza tym, ostatnio wiele razy tak kolega "błysnął" na forum, że nie poprosiłbym kolegi, o oddanie butelki zwrotnej do sklepu, w moim imieniu.

A swoją drogą... ile kolega przeznaczył na ratowanie dachu kościoła św Katarzyny w Gdańsku, po pożarze w 2006 roku? Ja nie słyszałem, żeby Francuzi się dokładali do tego celu.
    Mirek Z.
    Moderator
    Ponowne (czyli jak zwykle) zaniżanie poziomu forum w tak istotnej sprawie. Usuwam, żeby usunąć go z dość poczytnego działu.
    Ponadto - zgodnie z obietnicą udzieloną przy ostrzeżeniu - blokuję możliwość pisania.