Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Superb I 1.8T - Nie równe, zmieniające się obroty, na rozgrzanym silniku.

17 Kwi 2019 13:43 183 1
  • Poziom 7  
    Witam,
    niedawno pojawił się problem w moim samochodzie, zauważyłem, że po rozgrzaniu silnika auto zaczęło się trząść na wolnych obrotach, i komputer zaczął je podnosić wyżej i nieregularnie, samochód przestał pracować na 900 tylko teraz ma troszkę ponad tysiąc nawet już na zimnym silniku, a jak się rozgrzeje to obroty zaczynają wzrastać nawet do 1500 czy 2000, potem maleć i tak się zmieniają co jakiś czas podczas jazdy, auto nie straciło mocy, turbo pracuję dobrze, ale obroty podwyższone i do tego się zmieniają, pokazuję mi takie o to błędy: Skoda Superb I 1.8T - Nie równe, zmieniające się obroty, na rozgrzanym silniku.
    z tym że pierwszy błąd, to najprawdopodobniej jest popsuta wiązka kabli do czujnika wody, gdyż wskazanie temp. do komputera ma dobre, tylko na zegar jest podawana za niska temp. i zegar leży bez ruchu, czujnik jest dobry bo był sprawdzony w innym aucie.
    Czy ktoś może coś poradzić?
  • Poziom 14  
    Twoje błędy trochę inne jak u mnie jak dobrze pamiętam później zobaczę co Twoje znaczą u mnie zacinała się przepustnica.