Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szlifierka kątowa bezprzewodowa.

sosarek 17 Apr 2019 21:36 549 7
    sosarek

Level 43  
    Szukam sprawdzonej bezprzewodowej szlifierki kątowej w rozsądnej cenie, co możecie polecić?
    Budżet z góry nie określony ale fajnie się zamknąć w kwocie 1000zł.
    User removed account
    Level 1  
    Topolski Mirosław
    Moderator of Electrical engineering
    Posiadam GWS 18-VLI aku 4Ah i jestem bardzo zadowolony z niej. Bardzo wydajna i wygodna w pracy - co prawda kupiłem korpus bo mam inne elektronarzędzia 18V i aku pod dostatkiem i z tego powodu wybór był oczywisty ale wcale nie żałuję . Pracowałem Milwaukee ale lepiej mi się Boschem pracuje. W szlifierce jak w każdym elektronarzędziu najważniejszy jest osprzęt - jak jest dobrej jakości to praca lekka, łatwa i przyjemna.
    W niektórych sklepach specjalistycznych jest możliwość praktycznego przetestowania elektronarzędzi - warto z tej możliwości skorzystać aby przekonać się co mi bardziej odpowiada.
    User removed account
    Level 1  
    sosarek

Level 43  
    Mam dwie zakrętarki Bosch(niebieskie), do tego kupiona z dwa lata w Casto wkrętarka z udarem McAlistera która kosztowała te same pieniądze a niejednokrotnie potrafi więcej.
    Topolski Mirosław
    W akumulatorowych warto spróbować Panasonica co prawda na co dzień nie pracowałem nimi tylko jak miałem na serwisie ( do naprawy) była okazja tak samo jak Festool. Wrażenia bardzo pozytywne z testowania ich ale tak jak zaznaczyłem każdy ma swoje preferencje i narzędzie ma pasować do mojej ręki i moich wymagań a to bez możliwości przetestowania jest wielką niewiadomą.
    sosarek

Level 43  
    @Topolski Mirosław Festoola miałem kiedyś całą piętrową walizkę, niestety pokradli dlatego później musiałem kompletować inne jak choćby zakrętarki Boscha i wiertarki Makity bezprzewodowe.
    Proszę o konkretne modele urządzeń, wymagania wyżej wspomniane - przyciąć jakiś pręt gwintowany, kabek 5x2,5itp. ale ma być porządne i służyć przez lata.
    Topolski Mirosław
    Ja swojej używam od roku a kol. hydraulik ponad 3-lata. U niego jest więcej pracy tą szlifierką ( Bosch GWS 18 VLI ) i jest zadowolony, przeszedł na elektronarzędzia bezprzewodowe- oczywiście przy cięższych pracach używa młotów SDS MAX ale w drobnych zrezygnował całkowicie z zasilania sieciowego co daje mu dużą wygodę w czasie pracy.
    Pisałeś że miałeś cały kufer narzędzi Festool, przy okazji możesz tu podzielić się doświadczeniem na temat ich pracy aby Ci co będą czytać ten temat mogli odnieść większy pożytek z tematu.