Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy S6 Edge+ "No command"

18 Kwi 2019 02:15 354 14
  • Poziom 5  
    Dzień dobry,
    Mam pacjenta Samsunga Galaxy S6 Edge+ który nie chce się uruchomić. Po włączeniu wyskakuje komunikat "No command".
    Zrobiłem flashing 4 plikowego oprogramowania i dalej to samo.
    Ktoś ma może jakieś pomysły? Galaxy S6 Edge+ "No command"
  • Poziom 12  
    Spróbuj na tym ekranie przytrzymać przycisk Power na 3-5s i w tym czasie naciśnij jednokrotnie przycisk Volume up. Powinien wejść w recovery mode. Jeśli po takiej próbie tel się wyłączy spróbuj zrobić to samo tylko z zamienionymi przyciskami, volume up 3-5s i power jedno naciśnięcie. W moim to pomogło ale potrzeba było kilka dobrych prób żeby zaskoczyło. Powodzenia
  • Poziom 23  
    Jaki soft wgrałeś? Telefon po roocie?
    Wciśnij vol down i pwr i trzymaj 7 sekund, telefon się zrestartuje i szybko wciśnij vol up z pwr, wyczyść cache i zobacz czy swtanie.
  • Poziom 5  
    Do trybu recovery wchodzi normalnie, czyściłem cache, przywracałem do farbycznych ustawień i dalej bez zmian. Wgrałem 4-plikowy soft z SamMobile.
  • Poziom 23  
    dthard napisał:
    Wgrałem 4-plikowy soft z SamMobile.
    Tam są setki softów. Który dokładnie? Jaki dokładnie model telefonu? Telefon "wisi" no tym ekranie, czy coś się dalej dzieje?
  • Poziom 5  
    Dalej to samo. Tutaj jest zdjęcie z recovery: Galaxy S6 Edge+ "No command"
  • Poziom 23  
    Mówiłeś że flash zrobiłeś softem XEU, a tu masz wgrany BTU? Wejdź w tryb download i wyślij zdjęcie.
  • Poziom 5  
    Zrobiłem flash softa do którego podałem link. A może to wina pamięci? Poniżej zdjęcie trybu download.

Galaxy S6 Edge+ "No command"
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Z tego co widzę to status jest "Custom" więc może z tym softem jest coś nie tak. Wrzucę oficjalny XEO na chmurę i wyślę Ci na PW link do pobrania.

Dodano po 1 [minuty]:

Jaki masz tam rozmiar pamięci?
  • Poziom 5  
    Posiada on 32 GB pamięci wewnętrznej.
  • Poziom 5  
    Wgrałem ten soft i dalej dokładnie to samo co wyżej. No command i wywala do recovery. Recovery wygląda tak samo, też jest tam CSC BTU. :-(
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    W tym przypadku zajmij się podmianą EMMC.
  • Poziom 5  
    Na początek spróbuje zrobić reballing. Żeby wymienić nand na inną trzeba użyć jakiegoś programatora?