logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Spolszczenie PSP nie działa po aktywacji localizer.prx na 6.61 PRO-C

Seps111 18 Kwi 2019 13:32 3228 3
REKLAMA
  • #1 17913019
    Seps111
    Poziom 3  
    Witam. Mam problem z konsolą sony PSP. Chciałem ją spolszczyć ale nie udało mi się. Zrobiłem wszystko poprawnie. Wgrałem przeróbkę 6.61 PRO-C, która działa bo mam na konsolce 2 gry które normalnie się odpalają. Następnie utworzyłem folder SEPLUGINS i wgrałem plik. Na konsolce wszedłem w recovery menu > plugins i zaaktywowałem localizer.prx potem kliknąłem RESET VSH i nic.Na youtube jest pełno filmików co człowiek zrobił tak sam, a nawet mój kolega zrobił tak samo i mu się udało a mi nie.Proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 18631461
    JPcik
    Poziom 11  
    Sprawdź, czy w pliku VSH.TXT jest zapis:
    ms0:/seplugins/localizer.prx 1
    Jeśli nie było - wklej w edytorze, zapisz i kartę włóż do konsoli. Po resecie lub wczytaniu FastRecovery powinny czcionki wskoczyć.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 18648262
    Kaceperoo
    Poziom 2  
    Warto także sprawdzić czy localizer który pobrałeś jest przeznaczony dla 6.61, o ile dobrze pamiętam to ten dla 6.60 nie chciał działać bez pluginu 6.60 plugins on 6.61 (Pliczki podrzucam jako zip, jeśli nie używasz innych pluginów to wystarczy, że wypakujesz tego zipa na kartę pamięci)
REKLAMA